Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Humanlar

iamLight

Öne çıkan mesajlar

ya bak ben 1 aya yakındır psychosis in alt . dayim tek 1 clan deil 3-4 clan tek bir ventrilo server ı üzerinde bulunuyorlar türklerde yok bu olay :) yani yardımlaşma ve organizasyon var tabiiki :)[signature][hline]/NecrozaN 6x Ares
/HotPower 5x Xigenon
/xxxxxx 4x Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forzaeses, 23 Ekim 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
ben hiç kesmedim nasip olmadı ama sende kesmedin ayrıca ben zaten kestim demedim o anlık bişey son vuruşu kim yaparsa

Benim bildiğim kadarıyla son vuruş olayı değil de en çok damage vuran olayı etkili keeper warderda...Yani genelde o ismi geçen adam ilk drain i atan assassin oluyor...Zamanında 0000000 forumlardan birinde söylemişti drain vurmuş,ardından spike bir kaç kombo yapmış,devamında keeper (yada warder) ölmeden yatmış ve hapse gitmiş ve henüz hapisten çıkmadan yukarıda ismi geçmiş...
Zaten genelde hep sinlerin ismi geçer yukarıda,mühim olan en uygun zamanda draini vurabilmek...
isim geçme olayının bir artistiği var kabul ama,bir marifet diil yani,gözünüzde büyültmeyin...
Son vuruşu yapıo ta,sonra burada Soulslayerı kestim,F9 u kestim diye yazanlarla aynı kapı yani...

Ben VW yi vermeden önce kestim varder en çok vuran varder i kesmiş sayılıyo herkes bunu böle bilsin. Vatandaşımızı yanlış yola teşvik etmeyin pls.
dsajkdjaskfjkajkfaskl :D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 23 Ekim 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
Bakın arkadaşlar ben bildim bileli Ares'te humanlarda takım çalışması denilen bişey yok...HErkes kafasına göre takılıyo ama orclara dikkatlice bi bakın adamlarda nasıl bi takım çalışması var.. :(

Walla bende Eternal_knights da oynarken ventriolla vardı ara sıra ss lerle partyde kulanıyorum :D[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
ben hiç kesmedim nasip olmadı ama sende kesmedin ayrıca ben zaten kestim demedim o anlık bişey son vuruşu kim yaparsa ben çok daldım ama nasip olmadı ayrıca yok nycriss miş o muş bumuş neden 1 kişiye bağlıyon oyunu çok biliyosan sen kes... koy bi ss tebrik edelim...

Son vuruş OLayımı ???

Aha bi n00b daha :D[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

saçma saçma konuşuyonuz okadar warior ve assas arasında nasıl damage alacan merak ediyom ben çok fazla mage nin kestiğine şahit oldum üstelik dalanlar arasında f9devil de vardı üstelik kesen mage noob un allahı idi nova bile atamıyordu üstelik warder değil keeper ı kesti sizce o nasıl kesti üstelik onda %10 da yok odamı en çok damage vurdu güldürmeyin beni.... eğer kesin olarak biliyorsanız konuşun yok 00000 forumda böyle demiş falan filan ben gözlerimle gördüm ....[signature][hline]SG

[Bu mesaj LordSevo tarafından 23 Ekim 2005 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hey allaaammm...Dark Lunarda görmüşsündür sen...
Ne yani aynı savaşta 2 warder 1 keeperın hepsini latyz yada 0000000 kestiğini görmüşlüğüm çoktur...Bu kadar ballı mı bu herifler 100 tane adam vururken hep son vuruşu denk getiriyorlar...

[Bu mesaj forzaeses tarafından 23 Ekim 2005 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biz adam gibi yazı yazıyoz bazı şahsiyetler yok noob falan dalga geçio önce saygılı ol ben adam gibi yaz yazdım talkite venin verdiği cevap "aha noob" bilmiyorsak öğret ozaman ama ben senin şu yazından ne anladım biliyomusun senin yaşın en fazla 15.... eğer değilse bile zeka yaşın okadar...[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

ob'den cikiyoruz dogru devam bowl'a dogru donecegiz bir bakioyorum alla alla nasil bir sürü geliyor tozu dumana katmis . Geri geri cekilip citlerin arkasinda siper aliyorum ama bir iki nova Ih Ih .. town cekip hemen soldan cikip gitmek gerekiyor aksi halde townda birsüre mahsur kalip kapi önü kördögüsü modeli basliyor ki en nefret ettigim sey. At nova bekle birileri yatsin diye . Ha bu lagda nova + hp pot spam + inforno + ho pot spam + impact thorn diye takilmakda riskli. Bilimum lagdan sonra bi bakiyorsunuz press ok cikmis 3837383 human dmg vermis sana :S[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 23 Ekim 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
Abi senin melodiyi nereden indirces ya ;(

bu laf galiba banaydi..bişey demiyorum ben artik nickimle dalga gecenlere..bu bir oyun..oyun oldugu için eglenceli bi nick koydum.istesem,begenmesem zamanında name change alır degiştirirdim..neyse anlayan anladı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...