Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Humanlar

iamLight

Öne çıkan mesajlar

ben hiç kesmedim nasip olmadı ama sende kesmedin ayrıca ben zaten kestim demedim o anlık bişey son vuruşu kim yaparsa ben çok daldım ama nasip olmadı ayrıca yok nycriss miş o muş bumuş neden 1 kişiye bağlıyon oyunu çok biliyosan sen kes... koy bi ss tebrik edelim...[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
orc lar madem okadar iyisiniz neden savaşlarda hiç istilaya gelemiyorsunuz ilk içeri girer girmez 5 dk da karus is begin inviaded yazısı geliyor... orada damı 5 human = 1 orc ? hatırlatayım oraya 120 ye 120 giriyo yani 1 human = 1 orc....

Savaş konusu ayrı bir konu...Karus savaşlarda yenilse bile dikkat et,Karusun kaybettiği savaşlarda bile ölü sayısı hemen her zaman El Moradın daha çoktur,hatta bayağı bir çoktur...Karus iki katı adam öldürür,El Morad keeper,warder keser,kazanır türü çok savaş olmuştur Areste...Bu konuda bug abuse varmıdır,yokmudur olayına girmek istemiyorum,gözümle görmediğim için birşey diyemem...

Bir de şahsen orc olarak özellikle KE öncesi hep istila edilmek istemişimdir...Orc olanlar bilir,humanlar istila ettiği vakit DK hill,Attila spawn çevresinde konuşlanmak adeta NP ile yıkanmakla eşdeğer birşeydi...Oluk oluk yürüyen NP ler akardı o yoldan,hepsinin tek amacı Brethe gidip kristal altında yatmak olan...KO zamanında istila konusunda orc haritası dezavantajlı olduğu için Brethi istila etmek çok kolaydı,her tarafı açık bir yerdi Lunar kapısı,ipini koparan soluğu Brtehte bulurdu,böyle olunca bütün human newbieler akın akın koşardı istilaya,sağolsunlar,az ekmeklerini yemedik :)

KE den sonra herkes farketmiştir zaten,artık eski tadı kaçtı istila edilmenin...Haritalar şeklen aynı olduğu için,artık humanlar da pek çıkamaz oldu Lunardan,öyle ipini koparan Luftersona gidemez oldu,kristal altında beleş NP dönemi kapandı,eskisi gibi newbie humanlar istilaya gelmez oldu :( Eskiden savaş olsa,istila edilsek felan derdik,artık CZ savaşlardan daha ideal hale geldi NP için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
ben hiç kesmedim nasip olmadı ama sende kesmedin ayrıca ben zaten kestim demedim o anlık bişey son vuruşu kim yaparsa

Benim bildiğim kadarıyla son vuruş olayı değil de en çok damage vuran olayı etkili keeper warderda...Yani genelde o ismi geçen adam ilk drain i atan assassin oluyor...Zamanında 0000000 forumlardan birinde söylemişti drain vurmuş,ardından spike bir kaç kombo yapmış,devamında keeper (yada warder) ölmeden yatmış ve hapse gitmiş ve henüz hapisten çıkmadan yukarıda ismi geçmiş...
Zaten genelde hep sinlerin ismi geçer yukarıda,mühim olan en uygun zamanda draini vurabilmek...
isim geçme olayının bir artistiği var kabul ama,bir marifet diil yani,gözünüzde büyültmeyin...
Son vuruşu yapıo ta,sonra burada Soulslayerı kestim,F9 u kestim diye yazanlarla aynı kapı yani...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dün savaşa giremedim bundan sonrada giremicem o yüzden karusların işgalinde bulunamadım sebebi ise bi oyun için nerdeyse anasını avradını satar duruma gelen bazı şerefsiz şahsiyetler yüzünden hack yememdir adamların gözünü hırsızlık bürümüş resmen baksan bankasında 100 gb den fazla vardır ama admların gözü doymaz hala soymaya çalışırlar... belki benden çaldıkları onların işine yaramaz ama benim oyunu bırakmama sebeb oldu..

son bir not bu emek hırsızlarının ben den çaldığı ib ve itemleri umarım sokacak bi delik bulurlar...[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
bu arada dün savaşa giremedim bundan sonrada giremicem o yüzden karusların işgalinde bulunamadım sebebi ise bi oyun için nerdeyse anasını avradını satar duruma gelen bazı şerefsiz şahsiyetler yüzünden hack yememdir adamların gözünü hırsızlık bürümüş resmen baksan bankasında 100 gb den fazla vardır ama admların gözü doymaz hala soymaya çalışırlar... belki benden çaldıkları onların işine yaramaz ama benim oyunu bırakmama sebeb oldu..

son bir not bu emek hırsızlarının ben den çaldığı ib ve itemleri umarım sokacak bi delik bulurlar...

Çıplak da hem priest, hem warrior, hem mage, hemde rogue olabiliosun :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 61 %93 :D
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 23 Ekim 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
az takılim ya muhabbet oldu :D 51 yapam gelem arada savasa flm gireris :) kosp ile troll asdfg :D mageler transda :D

Olm harbi full geyiqsin :D
Atilla çıkmış atilla kesek hade
:P[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 61 %93 :D
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

eheueheuhe :D
apos yapacam 19 da haberin olsun
olmassa deru döncem.n00b toplicam 5k alıom :D