Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Humanlar

iamLight

Öne çıkan mesajlar

said:

+10000 bi aralar gözüm sizin üzerinizdeydi görüyodum sizi.sen extreme kmkm dead erans giang thermo debufer fln gidiyodunuz tepeye tpêr mageinizde hep centrix oluyodu biz dışarı çıkamasken siz taaa hbye kdr tpleniyonuzdu.kaç defa gördüm hbdende humanları çıkarmıyodunuz.Çok güzel np kasıyodunuz:)

Cidden çok iyi takip etmişsin :) hemşehrilerim KmKm ve Dead i unutmuşum,onları da hatırlattığın iyi oldu bu vesileyle...Dead de en son archera reskill olmuştu hatta...TPci de cidden ya centrix olurdu yada dollar_baby...Bu kadarını nasıl bildiğine şaşırdım ama,senin oyundaki ismin ne bu arada,tabi mahzuru yoksa diye soruyorum...

Destruction forazzi ye de saygmız var ama,forazzi diil Forzaeses bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 23 Ekim 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
zzzzzz yok ya olm bak patideki humanlar gelirse görürsün :D patriot gir onyüzbinmilyon kişi

:Dcidden kaç kişiler geçnde meydanda orc human kapışması var 1den üstüme 40a yakın patriot eleman geldi:Dyanlız masterları biraz ezik vuruyo 400 400 o hb+7yle ancak öyle olur sırf yanıyo die takıyo herhalde:D[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzzzzz yok ya olm bak patideki humanlar gelirse görürsün :D patriot gir onyüzbinmilyon kişi

Onlarda onyüzbinmilyon kişi varsa bizimde iman gücümüz var dağılın layn *Emaneti Ceker*[signature][hline]Name: Genuine
Clan: FriendShip
Server : Ares
Lvl: 60 %46.24
Np: 29xxx
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Derdiniz nedir ???
Hala PaTRiot ws ws
Abi yapmayın artık
Bazen işin boku çıkıo...
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 61 %93 :D
Job : Blade Master
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_HeLLMaSTeR_, 23 Ekim 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
said:

:Dcidden kaç kişiler geçnde meydanda orc human kapışması var 1den üstüme 40a yakın patriot eleman geldi:Dyanlız masterları biraz ezik vuruyo 400 400 o hb+7yle ancak öyle olur sırf yanıyo die takıyo herhalde:D

Hb de +7 deil +8
+ Jade Female Warrior
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 61 %93 :D
Job : Blade Master
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 23 Ekim 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
said:
_HeLLMaSTeR_, 23 Ekim 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
said:

:Dcidden kaç kişiler geçnde meydanda orc human kapışması var 1den üstüme 40a yakın patriot eleman geldi:Dyanlız masterları biraz ezik vuruyo 400 400 o hb+7yle ancak öyle olur sırf yanıyo die takıyo herhalde:D

Hb de +7 deil +8
+ Jade , Female Warrior
Kaç vurmasını beklion?
Çok damage yemek istersen
Adını yaz sadece sana çalışayım Cz de
:D
lol !
Sosyal ağlarda paylaş

ve sanirim o humanlarin %99'u turk dimi? burada felanda cok konusuldu cunku. hatta oyun disinda ko ile ilgili turkce bi yaziya bakarsaniz genelde turkler ares'de bulunuyor felan derler. burada da olmustu eni baslayanlar felan lvl ici arkadaslik icin felan soruyorlardi her zaman. hep ares/human cevabi geliyordu tabi. sanirim bunun buyuk etkisi var.[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Clan: Blood
Nation: Orc
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
orc lar madem okadar iyisiniz neden savaşlarda hiç istilaya gelemiyorsunuz ilk içeri girer girmez 5 dk da karus is begin inviaded yazısı geliyor... orada damı 5 human = 1 orc ? hatırlatayım oraya 120 ye 120 giriyo yani 1 human = 1 orc....

NERDE ÇOKLUK ORDA ......... YANE :P[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 23 Ekim 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
orc lar madem okadar iyisiniz neden savaşlarda hiç istilaya gelemiyorsunuz ilk içeri girer girmez 5 dk da karus is begin inviaded yazısı geliyor... orada damı 5 human = 1 orc ? hatırlatayım oraya 120 ye 120 giriyo yani 1 human = 1 orc....

?dün 2kez işgale geldik^^
sen savaşalara geliyormusun?veya sanki sen kesiyosun keper ve warderı konuşuyosun böle.

humanlarda shıghys,karakotai,flow_life,grid.vs vsve hatred'tanda var bazı adamlar organize olarak wardera gidip kesiyolar sonra tam 1. warderdan sonra mage taa kepera veya 2.wardera tpleyip kesiyolar ve savaş bitiyo bu 5dk içinde oluyo ama bizim çok akıllı nycris ve tayfası ve bazı sacredın artist üyeleri yukardan chat yapıyolar^^.sorun burada işte orclar işgal sırasındada çalışmıyor townda oturup dalgalarını geçiyolar
:(

Yani bizdede organize adamlar olsa bu iş çözülürde birde humanların sayısında sorun var kapı açılıyo gidiyoruz arkama bakıyorum 100kişi var gidiyorum arkama güvenip sonra bi baktım karşıda 300kişi aman diyorum geri kaçıyorum parazit atıyorum birine ben ona dalarken 35 kişi geliyo beni kesiyo arkama bi bakıyorum kimse kalmamış yani.önemli olan sayı sorunu ve ciddiyet tamam bu bir oyun ama biraz ciddi olunca dünkü gibi nycris hayret ettim güzel yönetti yönlendirdi orcları ve işgale gittik.

bir şey daha eklicem işgalden sonra orclar çıkarsa humanlar dahada çoğalıyolar.tamam içerisi eşit olabilirde işgalde bu sayı değişiyor gibi.[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE

[Bu mesaj _HeLLMaSTeR_ tarafından 23 Ekim 2005 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...