Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresde Humanlar

iamLight

Öne çıkan mesajlar

Beyler aresde olan orclar bilir humanlarda 1 vs 1 kavramı yoktur ve en az 40 kişilik kolonilerle dolanırlar.Ortaya aldımıda zaten çıkacak adam yok.Hele dün akşam orc mekanın 4 yanınıda sarmışlardı ne zaman biriyle heh 1 vs 1 yapacam desem ya kaçıyo comboyu görüp yada birini tp liyo olmadı kalabalığa kaçıyo hiç olmadı town çekiyo.Paticik e takılan humanlar accık delikanlı olun...
Sosyal ağlarda paylaş

sen beramusa gel 1w1 e cagırırsan gelen cok oluor ama cagırdığın adamlara dikkat et genelde herkes +8-9 set +3-5 ful aksesuarlı cagırıpda ayarı almakda var :)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 23 Ekim 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
orclarda aynı şekil ?

bobert yarım saat kadar önce yanında 3 priestle dolaşıyordu. monsterkill ve tayfası da aynı şekil. magelere hiç laf etmiyorum zaten .

[Bu mesaj Destruction tarafından 23 Ekim 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Mageler sana çokmu çaktı öle diyon

eaueuaeuaueuauea
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iamLight, 23 Ekim 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Ben bobert in party deydim adam makine gibi anasını satayım insanlarda kim var öyle 000000 bi ama nychrisde bizde zaten kittles t_t den olan adam aşmıştır 1-2 şahsiyet hariç

aynen kittleste nycrisin kankaları var 1-2 mage 1-2melee var eziğin teki onlar ama işte kanka olmak var:)

Ancak son günlerde cidden bıkkıntı veriyo czde 300human 100orc anca oluyo böyle sayı dengesizliği oluncada berbat oluyo ama bizim bazı arkadaşlar orc olmaya çalışıyolar.geçende bir arkadaşım czde orc gördümmü boss görmüş gibi seviniyorum hürraaaaaa koşuyoz 45kişi arkasından kesmeye çalışıyoruz dio.yani areste durum böle insanlar 4 bir yani çeviriyolar birine dalıyorum parazit atıyorum tam dalarken massive,parazit ve tourment yiyorum ve yatıyorum.Yani 1 kişiye en az 15 kişi dalıyo durum böle şimdilerde.[signature][hline]NAME:vvarlock_35
NATİON:karus
LVL:64
NP:44xxx
CLAN:Yok
SERVER:ARES
Sosyal ağlarda paylaş

eziklere zaten lafım yok. sen hiç üzerine alınma
:D

said:
Xxxxx, 23 Ekim 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
said:
Destruction, 23 Ekim 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
orclarda aynı şekil ?

bobert yarım saat kadar önce yanında 3 priestle dolaşıyordu. monsterkill ve tayfası da aynı şekil. magelere hiç laf etmiyorum zaten .

[Bu mesaj Destruction tarafından 23 Ekim 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Mageler sana çokmu çaktı öle diyon

eaueuaeuaueuauea
Sosyal ağlarda paylaş

Areste human hakimiyeti magelerin damage bugı fix edildikten sonra başladı...Zaten milyon tane 65+ human mage olduğu için,ki en az 5 tane de meteor sahibi lvl 70 leri var,orc town ın etrafındaki ablukayı kırmak imkansız hale geldi...

Ancak şöyle de bir gerçek var,orc town her zaman kuşatma altında kabul de,o kuşatmanın geri planında o kadar çok yürüyen NP human var ki piyasada,aslında kafası çalışan orclar için muazzam bir malzeme bu...Tek vuruşluk Lvl 40 humanlar bile var o kuşatanlar arasında,olay sadece sağlam humanlardan bir ikisini indirip,yanlardan bir gedik bulmakta,bunu yapınca zaten bir yığın bedava NP kendi ayağıyla geliyor kucağa...

Ben artık oyuna ayda,yılda bir giriyorum gerçi ama yakın dönemde biz 4-5 archer,1 debuffer,1 TP ci mage party yapardık,archerların hepsi 1500+ ataklı archerlardı (Thermo,Erans,Silentdeath,Extreme,..),yandan iner göbeğe kadar ilerlerdik ve 2-3 satte 5-6K NP yapardık adam başı,muazzam günlerdi,pfil felan ranking forumunda topic açmıştı hatta ağlayıp,archer wall diye,Wohengiang bile archera reskill olmuştu...

Aynı şey 4-5 sin 1 debuffer,veya karma olarak archer-sin ve 1 debuffer da yapılabilir...Zaten aslında böyle 1-2 tane orc partysi olsa o kuşatma da orada olmaz emin olabilirsiniz...

Haaa neticede yine 1v1 özlemi sürecek tabi ki de,bu human bolluğunda zaten baya bir süredir 1v1 ütopik olmuştu...Ben bir dönem en azından sinlerle 1v1 yapma fırsatı bulabiliyordum,son 2-3 ayda o bile kalmamıştı,lf ile gruptan kaçıyorsun ki sırf bir sin takip etsin,1v1 yapalım diye,bir bakıyorsun 5 sin arkandan ayrılmıyor hiç,yada bir sini yalnız görüyorsun takılıyorsun peşine,tam 1v1 yapacak pozisyona geliyorsun yan taraftan 5 tane human mage belirmiş,mecburen town tabi ki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forzaeses, 23 Ekim 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
Areste human hakimiyeti magelerin damage bugı fix edildikten sonra başladı...Zaten milyon tane 65+ human mage olduğu için,ki en az 5 tane de meteor sahibi lvl 70 leri var,orc town ın etrafındaki ablukayı kırmak imkansız hale geldi...

Ancak şöyle de bir gerçek var,orc town her zaman kuşatma altında kabul de,o kuşatmanın geri planında o kadar çok yürüyen NP human var ki piyasada,aslında kafası çalışan orclar için muazzam bir malzeme bu...Tek vuruşluk Lvl 40 humanlar bile var o kuşatanlar arasında,olay sadece sağlam humanlardan bir ikisini indirip,yanlardan bir gedik bulmakta,bunu yapınca zaten bir yığın bedava NP kendi ayağıyla geliyor kucağa...

Ben artık oyuna ayda,yılda bir giriyorum gerçi ama yakın dönemde biz 4-5 archer,1 debuffer,1 TP ci mage party yapardık,archerların hepsi 1500+ ataklı archerlardı (Thermo,Erans,Silentdeath,Extreme,..),yandan iner göbeğe kadar ilerlerdik ve 2-3 satte 5-6K NP yapardık adam başı,muazzam günlerdi,pfil felan ranking forumunda topic açmıştı hatta ağlayıp,archer wall diye,Wohengiang bile archera reskill olmuştu...

Aynı şey 4-5 sin 1 debuffer,veya karma olarak archer-sin ve 1 debuffer da yapılabilir...Zaten aslında böyle 1-2 tane orc partysi olsa o kuşatma da orada olmaz emin olabilirsiniz...

Haaa neticede yine 1v1 özlemi sürecek tabi ki de,bu human bolluğunda zaten baya bir süredir 1v1 ütopik olmuştu...Ben bir dönem en azından sinlerle 1v1 yapma fırsatı bulabiliyordum,son 2-3 ayda o bile kalmamıştı,lf ile gruptan kaçıyorsun ki sırf bir sin takip etsin,1v1 yapalım diye,bir bakıyorsun 5 sin arkandan ayrılmıyor hiç,yada bir sini yalnız görüyorsun takılıyorsun peşine,tam 1v1 yapacak pozisyona geliyorsun yan taraftan 5 tane human mage belirmiş,mecburen town tabi ki...

+10000 bi aralar gözüm sizin üzerinizdeydi görüyodum sizi.sen extreme kmkm dead erans giang thermo debufer fln gidiyodunuz tepeye tpêr mageinizde hep centrix oluyodu biz dışarı çıkamasken siz taaa hbye kdr tpleniyonuzdu.kaç defa gördüm hbdende humanları çıkarmıyodunuz.Çok güzel np kasıyodunuz:)[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 23 Ekim 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
ıyhhh 50 np için hbr veririm apos kurduğumda gelir basarsın asdfg

basılanlar basanları asla unutmazlar auhauhauaua[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :25k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gün tüm pati olarak toplansakta karuslar olarak felan humanların town u basalım hatta daha ileri gidip inn hostes i bile keselim sonrada buraya koyalım Pati ekibinin katliamları devam ediyo die :D[signature][hline]Name: Genuine
Clan: FriendShip
Server : Ares
Lvl: 60 %46.24
Np: 29xxx
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...