Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'ye ban atılmış deniliyor

XxX

Öne çıkan mesajlar

Ben sitedeyim şuan ama :) bunu geçelim 8 cafe dolaştım demişsin bu kadar knight kolik birini görmemiştim hiç insan 8 cafe dolaşırmı be msnden sor millete :D ayaklarına yazık teknolojiyi kullan sdfsdf[signature][hline]Name: Genuine
Clan: FriendShip
Server : Ares
Lvl: 60 %46.24
Np: 29xxx
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

p2p?
bilmiorum walla
hem atalarımız ne demiş
bilmemek ayıp deil öğrenmemek ayıp :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 61 %93 :D
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx

[Bu mesaj Bjork tarafından 23 Ekim 2005 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet knightonlineworld şu anda türk ip lerine kapalı.İşin komik tarafı haketmiş olabiliriz.Çünkü ana sitede türkçe duyuruyla şöyle yazıyordu:''Macro,hile programları kullanıyorsunuz.Serverlar bundan etkileniyor.Vazgeçin yoksa üzülen siz olacaksınız!''duyuru tamı tamına böyle değil,biraz daha uzun.Ama bunu okuyunca bayaa şaşırmıştım,zira etrafımdaki k.o. oyuncularının hepsi bu oyunda hile kullanıyordu,en azından yapmasının biliyordu.Sonuçta olan masum türk oyuncularına oldu[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

www.knightonlineworld.com sayfasında geçen haftaya kadar bir anket vardı. Oyun P2P olsun mu olmasın mı diye. Yani burdaki P2P Pay 2 Play oluyor. Kazaa, emule, imesh gibi paylaşım programları değil.

Not: Anket %75 oranında hayır ile devam ediyordu. sonucunu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 23 Ekim 2005 15:35 tarihinde demiş ki:
TÜrklere BanLı site !

Arkadaşım senin dünyadan haberin yok. Tabii bu şekilde düşünenlerinde de. Adamlar siteye Türkçe bölüm ekliyorlar. Türkçe bilen GM alıyorlar oyuna sen halen Türkler banlı diyorsun. Sanıyorum sen bilip bilmeden konuşanlardansın. Size şunu söylüyorum;
Şu anda siteye sadece Türkler değil dünya üzerinden bir çok kişi giremiyor. Arkadaşlarım da giremiyor İsviçre'den. Suç bizde değil, sitede sorun var.
Bu şekilde atıp tutanlar neye güvenerek atıp tutuyor anlamadım?[signature][hline]Server: Diez1
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 55
Np: Bu kadar oynak olmasa yazacaktım ama...
Sosyal ağlarda paylaş

evet kardeşim turklerle bı alıp veremedıklerı yok herkes de sorun var ben diez in gm i ile konusuyorum sordum ona o bile ip değiştirerek gırıyormus yanı sorun sıte de salı gunu buyuk bı ihtimal duzelecek tamamen salı gunu nu beklıyelım ve sorunlarımız halledılecek mı bakalım :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...