Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Mage Deyip Duruyorsunuz Alın Size Battle Mage

KoRn3R0Th

Öne çıkan mesajlar

Kankam Korn3roth eskiden bu forumdaydı bana ss yollamış battle mage olmuş ilk görünce koptum gülmekten ama çok avantajlarıda var gibi ona sormadan gönderiyom bu resmi ama bi şey demez herhalde.
Daha itemleri yokmuş ezikmiş yani tooth+6 ss+6 hp+9vb itemler varmış,armorlar+8bile deil:)flameressitide 390 küsür dedi.belt hp vermiyor ve elemental pendantıda yokmuş.ama yinede hp bayaaa iyi gibi gözüküyo,defansta bufsuz 450.Damage e gelince bugmu var ne dio toothda dio bazen 600 vuruyormuş bazende 300 gibi komik bir rakam vuruyomuş aynı mage e.
Neyse göstereyim dedim serverda tek herhalde lycon+6stafı patlayınca dibe vurduğu için böyle birşey denemiş.
Şu aralar clan arıyor düzgün boss kesebilen item drobu olan bir clan arıyor ayrıca bende arıyorum tabi.Biz prensip olarak eğer item alırsak olurda clandan çıkcak gibi olunca itemleri geri iade ederiz bunuda buraya yazmış olalım.
Teşekürler hepinize alın size battle mage.
Bu iş cesaret işi kankamı burdan tekrar tekrar tebrikler!!![signature][hline]NAME:vvarlock_35
NATİON:karus
LVL:64
NP:44xxx
CLAN:Yok
SERVER:ARES

[Bu mesaj vvarlock tarafından 22 Ekim 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vvarlock, 22 Ekim 2005 23:04 tarihinde demiş ki:

Kankam Korn3roth eskiden bu forumdaydı bana ss yollamış battle mage olmuş ilk görünce koptum gülmekten ama çok avantajlarıda var gibi ona sormadan gönderiyom bu resmi ama bi şey demez herhalde.
Daha itemleri yokmuş ezikmiş yani tooth+6 ss+6 hp+9vb itemler varmış,armorlar+8bile deil:)flameressitide 390 küsür dedi.belt hp vermiyor ve elemental pendantıda yokmuş.ama yinede hp bayaaa iyi gibi gözüküyo,defansta bufsuz 450.Damage e gelince bugmu var ne dio toothda dio bazen 600 vuruyormuş bazende 300 gibi komik bir rakam vuruyomuş aynı mage e.
Neyse göstereyim dedim serverda tek herhalde lycon+6stafı patlayınca dibe vurduğu için böyle birşey denemiş.
Şu aralar clan arıyor düzgün boss kesebilen item drobu olan bir clan arıyor ayrıca bende arıyorum tabi.Biz prensip olarak eğer item alırsak olurda clandan çıkcak gibi olunca itemleri geri iade ederiz bunuda buraya yazmış olalım.
Teşekürler hepinize alın size battle mage.
Bu iş cesaret işi kankamı burdan tekrar tekrar tebrikler!!!

eline hatta flame damageLi mirage sword aLda bi işe yarasın :P bu ne haLLLLLLLLL :D
Sosyal ağlarda paylaş

geyik olmuş battle mage boyle olmaz
str ye verip elixer +7 al eline sopayla gir kafa göz bak ne damage verion 1000 1000 cakıonmu cakmıonmu adama :)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hayl kuruoz be bi durun pure str mage istiom
hemen zıplamayın aklınızca bozmaya kalkmayın
şulanet oynu 5 yıldır oynuom dünkü bebeler bize akıl verior ne iş ya allah allah[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 23 Ekim 2005 04:55 tarihinde demiş ki:
hayl kuruoz be bi durun pure str mage istiom
hemen zıplamayın aklınızca bozmaya kalkmayın
şulanet oynu 5 yıldır oynuom dünkü bebeler bize akıl verior ne iş ya allah allah

ufff 5 yil YAAAAAAAAAAZZZZZZZIIIIIIIIIKKKKKKKKKKK
(gerci bu oyun 5 yildir varmi onu bilmiyorum)
vede sen cyhper da hiç kastinmii
Sosyal ağlarda paylaş

ufff 5 yil YAAAAAAAAAAZZZZZZZIIIIIIIIIKKKKKKKKKKK
(gerci bu oyun 5 yildir varmi onu bilmiyorum)
vede sen cyhper da hiç kastinmii

cyberda ilk hafta sonunda 62 lvl full shelli adamları görünce o serverin geleceğinide gördüm ve kasmadım not:MYKO cok eskiden vardı ve olacakda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 23 Ekim 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
bu oyun belki 10 yıldır var türkler 3 4 yıldır bilior o kadar

commodore 64lerde oynardın de mi ko'yu?[signature][hline]Dretkag / Hunter / LvL 5x / KanKardesligi / Deimos
Shakkil / Elemental Lord / LvL 6x / BiatchKnights / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 23 Ekim 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
bu oyun belki 10 yıldır var türkler 3 4 yıldır bilior o kadar

yanlış hatırlıyorsun 30 yıldır var bu oyun..
lol..
ne 10'u hoca nerenizden sallıyorsunuz en çok sallayan forum ünvanı bu bölüm ve forumda valla helal size..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

CYPER da ilk alan atan mage bendim :D gold hesabım olmayışına rağmen :D TURK clanın sahibiydim orda kasanlar beni görmüşlerdir mutlak Bloody nickim orda.. fakat yukarda arkadaşın dediği gibi ben eslanta çıktığımda adamların harpy kestiğini görünce bende orayı bıraktım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...