Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramus da ban...

Cobra226

Öne çıkan mesajlar

[spo1=İlk ban][/spo]

Burda ilk önce kosp kullanıcalrının belirlenceğini sölüyor ve bi kişiyi banlıyor

[spo2=İkinci ban][/spo]

Burdada başkıa bir kişi GM lere kötü laflar söylediği için banlanıyor.

Bence bunlar iyi gelişmeler.Yorumlarınızı bekliyorum...
Unutmadan yazıyım bunlar daha 2 dakka önce oldu...

[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 23 Ekim 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle haklısın :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bi notice daha geçti şimdide savaşta skill bug kullananlara bakıcam diyo legal oynayanlara bişey yapmam diyo sonrada türkçe dedi skill bug kullananları akşam banlayacağım diye hadi güzel türkçe yazdıda niye akşam :)
şey diyo war time is not dupe time i will look tp gates too :Dsonrada türkçesini yazıyo ne güzel arık bütün noticeların türkçeside geçiyo :D

[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 23 Ekim 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 23 Ekim 2005 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel oldu bunlar arestede aynıları oldu 2 türk GM ile türkçe konuştuğu için banlandı.Hala anlayamadılar yabancılar türkçe öğrensin demeye devam ettikçe batıyolar banlanıyolar.
yanlız areste 100 kosp kullanıcısından en az 40ı türk nüfuslu bu çok ezikçe.ve sabah çalışmalraı daha iyi çünkü ztn skilbugçuların çoğu 10-15yaş arası sabah oynuyolar akşam yataktalar sabah çalışsa GM daha çok adam banlar.türkiye saatine göre çalışsın daha iyi:D[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE

[Bu mesaj _HeLLMaSTeR_ tarafından 23 Ekim 2005 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi koşun ben geliyorum lvl 30 luk asasinimle hemde elimde sb +6 var :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...