Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şakir'in web sitesi

Kendercik

Öne çıkan mesajlar

turboshakir.tripod.com

Arkadaş için bikaç ay önce bir web sitesi hazırlamıştım. Maksat insanlara online sunum olsun.

Ancak tripoddan aldığım için web alanını büyük ihtimalle insanlar yüklenince çalışmayacak özellikle de videolar. Daha iyi bir tavsiyeniz olursa beklerim bedava web hosting için. Aslında bu işi ciddiye alıp parasıyla hazırlamak lazım da... (:

Sitenin içeriğine gelince:

Bizim deli kanka Şakir'in çekilmiş 2 vidyosu ve 7 resmi. Adama 3 senedir Şakir diyoruz, gerçek adı Emre'ydi sanırım. Aslında manyaklığın haddi hesabı yok bizde ama bu kadarını kayda geçirebildik maalesef. Adamın çıldırdığı bir anı yakalayıp vidyoya çekebilirsek çıkıor işte bir şeyler.

Bilenler bilmeyenlere anlatsın.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Sitedeki sorunlara gelince:

3 saniyelik vidyo dosyası 3mb falan... adam gibi codec programı bulamadım evet...
Çok dandik (:
İçerik çok az, paralı ve düzgün bandwidthi olan bir yerim olursa bir gün içeriği coştururum zaten. O sorun değil.

Shakir vs Firebox'u indirin mutlaka. İndirdiğiniz her byte'a değer![signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]

[Bu mesaj Kendercik tarafından 01 Haziran 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh walla ben gördüm Şahane adam bu Şakir.

Adananın bagrından kopmus gelmıs yerinde duramıyo :D

Kafayı vapurdaki o yangın sondurme kutusna carptıgı video yu ve vapurun arkasındaki o garip dönme hareketi super :-)

Resimlerde ayrı güzel

Potansiyel var adamda kesfedıp unlu yapmak lazım[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Soldat: [Fire] BlaCKDaGGeR

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende çok güzel fotoğraf makinası var.
Video da çekiyo işte... (3 saniyeyi 3mb çekmiyor en azından)

Siz bana para verin, web hosting satın alayım ben...

Zaten 24 saat içinde çekeceğim resim ve videolarla dünya çapında ünlü olabiliriz.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Tripod azizliği arkadaşlar. Çok özür dilerim bunun için ama... Malum eldeki imkanlar bunlar. Tekrar deneyin demekten başka çarem yok sanırım. Ya da maksadım olayı yaymaksa... pm'den bana mail adresini gönderirsen mailine atarım.

Asıl önemli olan görüntü zaten firebox. Olayı yeterince özetlediğini düşünüyorum.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kasıtlı olarak mı yaptın bilmiyorum ama siteni ingilizce yapmadan önce birkaç imla hatasını gözden geçirmen gerekirdi.
"I should made his fame worldwide."
I'm thinking about write some explainations about the videos and pictures

gibi sorunlar var. Eğer ciddiysen düzelt bence.[signature][hline]Ebemünk - korkunuz...
O_o
----
Sosyal ağlarda paylaş

Site ingilizce olsun istedim. Kasıtlı olan kısmı, cümleleri ingilizce bilen birisine düzelttirmemem (: Kıroluk hat safhada gibi bir şey... Kısacası: İtiraf ediyorum ki ingilizcem kötü. Ama Mahir'in ingilizcesi çok mu iyiydi? :D

Bu arada sağolsun bir arkadaş bana web alanı verdi. Umarım bugün veya yarın siteyi yeniden düzenleyip belki bikaç eklenti ile düzgün bir servera koyabileceğim.

edit: aslında düşündüm de... İngilizcem başarısız diye kolayına kaçmaktan vazgeçtim. Yine ısrarla bir ingilizce çabasında olacağım ama zamanla düzeltirim de bazı imla hatalarını.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]

[Bu mesaj Kendercik tarafından 02 Haziran 2005 08:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizce için yardıma ihtiyacım olacağını sanmıyorum sağolun. Kıro gördüğünüz bu Şakir dediğim eleman biliyor epeyce iyi. O düzeltir arada belki bir şeyler.

Amaç ? Ne amacı? Amaç paylaşmak ya... Daha eğlenceli videolar ve resimler çekip paylaşmak. Bir nebze de benim için eğlence[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
said:
Gwindon, 22 Ekim 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
aah şakir ah :D UP UP

kardeşim niye bütün eski topicleri uplıyorsun sorunun mu var?[signature][hline]Only after the last tree has been cut down,
Only after the last river has been river has been poisoned,
Only after the last fish has been caugt,
Only then you find that money cannot be eaten

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joe, 22 Ekim 2005 20:50 tarihinde demiş ki:

kardeşim niye bütün eski topicleri uplıyorsun sorunun mu var?

oha 2dk da bütün topicleri uplattın cinsmisin?[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----m.bh m.pistoleer cm 4xxx-----FRF
------Bir süreliğine kapıyız------

CusTodeM, 19 Eylül 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
@Gwindon: allah askına yaz cok uzulduk yaa olucez mesaj yazmıyorsun diye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gwindon, 22 Ekim 2005 20:57 tarihinde demiş ki:

oha 2dk da bütün topicleri uplattın cinsmisin?

ne diyon ya uplayan sen laf atan yine sen alla alla? AREA MASTERS ıda zaten ben upladım di mi? allahım ya[signature][hline]Only after the last tree has been cut down,

Sosyal ağlarda paylaş

aradan çokmu zaman geçmiş onda? bkz: ayarvermeye çalışan patiler
bi oku bunu[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----m.bh m.pistoleer cm 4xxx-----FRF

Sosyal ağlarda paylaş

Vay be ne eski ayar vermeye çalışan pati olduk zuhau sen olmazken ben burda 2 sene vardım[signature][hline]Only after the last tree has been cut down,

[Bu mesaj Joe tarafından 22 Ekim 2005 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joe, 22 Ekim 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
Vay be ne eski ayar vermeye çalışan pati olduk zuhau sen olmazken ben burda 2 sene vardım

2 yıl burda olununca noluyo?[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----m.bh m.pistoleer cm 4xxx-----FRF

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...