Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu lag canima tek etti .

RuneLaFey

Öne çıkan mesajlar

Savasa girdik nasil girdigimi bende bilmiyorum tam güzel güzel ilerlerken DC olduk baktim login server down char tam 20 dk currently use verdi düsmedi. Az once login olabildim ve oyuna girdikten 5 dk sonra millet patir patir düsmeye basladi eyvah derken bende de Disconnected butonu cikti. Cumartesileri savasa girmek buyuk hata aslinda. Butun cafe vs. dolusuyor millet. Cidden dayanilmaz hal aldi. Umarim gece ki savas biraz olsun az lagli olur DC olmadan bitiririm :S[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 22 Ekim 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
Savasa girdik nasil girdigimi bende bilmiyorum tam güzel güzel ilerlerken DC olduk baktim login server down char tam 20 dk currently use verdi düsmedi. Az once login olabildim ve oyuna girdikten 5 dk sonra millet patir patir düsmeye basladi eyvah derken bende de Disconnected butonu cikti. Cumartesileri savasa girmek buyuk hata aslinda. Butun cafe vs. dolusuyor millet. Cidden dayanilmaz hal aldi. Umarim gece ki savas biraz olsun az lagli olur DC olmadan bitiririm :S

hangi server[signature][hline]Nolur bu imza için PM ye cevap yazın :( :( ;
Yaw ben hangi charı kasacaıma karar vermedim
Roque archery mi olsam yoksa roque assasin mi yoksa warriormu sizce hangisi ii nolur yardım edin :(((

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...