Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyanikligin bu kadarina Pes!!!

Spoof

Öne çıkan mesajlar

From :
Sent : Friday, October 21, 2005 9:10 PM
To : [email protected]
Subject : You Win! Knigt Online Permium Service

You have won a 2 week premium service, to enter please click on the link
above...

http://knightonline.farvista.net

Regards,
Knight Online Team ©[signature][hline]Ares Serverinde Rogue 60+ Ariyorum Warsa Satan Pm Atsin Yada [email protected] msn adresine gelsinler..
Sosyal ağlarda paylaş

http://knightonline.farvista.net/reg.php ;)

ha lamercik kardesler webzip ile indirmissiniz ama üstteki buttonlarin over'larini upload etmemissiniz =) onlari da düzeltin de tam olsun görüntü . Belki bir enayi cikar 15-20 lvl acc alirsiniz[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi tane daha görmüştüm. adres de knightonlinehizmetleri. com falandı herhal. Burada çalmak için gerekli her şeyi içeren bir form vardı. Doldurup yazarak onaylayınca tebrikler 200 k coin ve 500 k exp kazandınız diyordu. Çok matraktı. Kim bilir kaç kişiyi dolandırdılar.[signature][hline]Önce Saygı ; Gerisi Gelir.....
Sosyal ağlarda paylaş

:D birde knightonlineworld.com sitesinin aynısını yapan adamlar var.hele bazı tipler var(maradonda hep görürsünüz)2 haftalık kosp bedav die hep bağırıyolar.bi ara nasıl olcak die sordum sen bana id ve şifreni ver ben sana yükleyecem demişti :D[signature][hline]:-OOoOoO My GoD OMG :-O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 22 Ekim 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
:D birde knightonlineworld.com sitesinin aynısını yapan adamlar var.hele bazı tipler var(maradonda hep görürsünüz)2 haftalık kosp bedav die hep bağırıyolar.bi ara nasıl olcak die sordum sen bana id ve şifreni ver ben sana yükleyecem demişti :D

id: sensalakmisin
pass: alirsin

deseydin :)[signature][hline]Ares Serverinde Rogue 60+ Ariyorum Warsa Satan Pm Atsin Yada [email protected] msn adresine gelsinler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...