Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnvalid data

maxkin

Öne çıkan mesajlar

Bu başlığın daha önce açıldığını biliorum. Yani aramayaptım topik açmadan önce. Fakat söylenen her şeyi yaptım yine de aynı hatayı veriyor. Yeniden yükleme olayı ise; zaten norton ghostla restart yapmıştım. Yeniden yükledim ve bu hata çıktı karşıma. Yardım plsssss[signature][hline]KINOVA
Sosyal ağlarda paylaş

sayfaya tıklıcan sonra en alttan "FREE" ve "PREMIUM" war ordan "FREE" yazana tıklıcan ve en alta gelcen orda yaklaşık 40sn fln geriye sayıyo 40sn sonra link werecek sağ tıkla farklı kaydet de ve indir ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 45k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer o an sitede ki kullanıcı sayısı fazlaysa o an yapmayabilir, şuan bana olduğu gibi.
ZZZ ilk yolladığın dosyaları yapıştırdım. Artık o hatayı vermiyor ama bu seferde şifre yazdığımız sayfaya gelirken
oyun hata veriyor. Gerçi son yolladığını daha denemedim. Onu da yapcm şimdi...[signature][hline]KINOVA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maxkin, 20 Ekim 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
Eğer o an sitede ki kullanıcı sayısı fazlaysa o an yapmayabilir, şuan bana olduğu gibi.
ZZZ ilk yolladığın dosyaları yapıştırdım. Artık o hatayı vermiyor ama bu seferde şifre yazdığımız sayfaya gelirken
oyun hata veriyor. Gerçi son yolladığını daha denemedim. Onu da yapcm şimdi...

ilk yolladığım hackshield den sonra yazan 3taneydi eğer oyundayken fln weriosa 2.yi indirin 2.si bütün DATA klasörü xxx.tbl ise 2.yi indirin hepsini içerio 2.si[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

ilk zip li dosya şunları içerio :

fx.tbl
UIs_us.tbl
Zones.tbl

2. zip ne kdr dosya warsa DATA klasörünün içende hepsini içeriodur...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...