Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xienonun krali olduklarini sanan elt.........

bur0

Öne çıkan mesajlar

said:
Milo, 21 Ekim 2005 02:54 tarihinde demiş ki:
ee..

eeesi adam geldi hava atti beni kimse kesemez edemez diye 70 lvl wariorda dahil kesemez dedi basta gel dedim gidelim deniyelim gelmedi olayin basinda elt clani gelip ks yapisi var bide biz 1.yiz biz söyleyiz biz en iyiyiz türü konustu ama gel tamam diyicence kacti
Sosyal ağlarda paylaş

hep aynı şey...bütün serverlarda iyi clanlar için sölenen msjlardan biri daha... Kimin kimi kesebilceği zaten koldaki grade ile belli oluyo.. Beramus ta freedom vs.. areste TOWN vs.. daha bi çok clan için yazılanlar... Yiğidi öldür hakkını yeme ve bir kişinin sölediklerine dayanarak bütün clan için yargıda bulunmayalım lütfen birilerini karalayarak biyere varamazsınız önemli olan kendi clanınız... lütfen böle msjlara SON...
Sosyal ağlarda paylaş

beyler o sslerde l_snake_l nickli kasarhood var biz gittik kimse kesmiyordu basladik kesmeye sora bu snake geldi ks yapmaya basladi sorada o warior geldi biz ks yapmayiz dedi biz güclüyüz filan dedi amennah orda keserken görsem gelmezdim zaten sorada ordaki warior hava atmaya basladi toni eziq keserim serverda 1vs1 de kimse alamaz dedi ve benim clandan arkadasima charina kapısalim gel dedi bende gel kapisalim oynadigim char benim olmadigi icin charına olmaz dedim ama madem yüreklisin gel dedim gösterim sana 2sinede arena davet ettim kactilar dedim 55 lvl asasinimle gelim sadece buff scrool basim neyine isterseniz gene yemediler ewet ELT claninda saglam adamlar var ama böle adamlara clan verip artistik yaptiriyolar pelerin takinca + güc geliyor filan saniyorlar benim 55 lvl asasinimle arkadasin warioruyla kapismaya gelemedi ama burda elt clanindan biri vardir okuyodu isallah bu onlarin rezilligi baska bi sey demiyom biraz uzun oldu ama gece cok sinirimi bozdular
Sosyal ağlarda paylaş

said:
censorship, 21 Ekim 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
hep aynı şey...bütün serverlarda iyi clanlar için sölenen msjlardan biri daha... Kimin kimi kesebilceği zaten koldaki grade ile belli oluyo.. Beramus ta freedom vs.. areste TOWN vs.. daha bi çok clan için yazılanlar... Yiğidi öldür hakkını yeme ve bir kişinin sölediklerine dayanarak bütün clan için yargıda bulunmayalım lütfen birilerini karalayarak biyere varamazsınız önemli olan kendi clanınız... lütfen böle msjlara SON...

cencor biraz kendini güncelle aresde town gideni baya oldu almalibre cikti oda dagildi benim kimseyi karalama gibi biseyim yok koldaki grade belli oluyor diyorsunya sen bu oyunu bilmiyorsun iste grade degil np önemli adamin 1inde baya yüklü np olur gerisi fis olur grade1 olsun ne olmus grade ile belli oluyorsa ben reactiondayim aresde lvl 26 kasmiyorum sohbet icin actigim bi char demek ben cok güclüyüm lolll
Sosyal ağlarda paylaş

1=resimlerden kimin kser oldugu belli olmuor
2=konusmalardan adamın seninle ugraşamam anlamında ben eziğim sen büyüksün dediği belli oluor
3=ben eski elt kurucularındanım ve czde obl kesen orcun bile başında oturup kesmesini beklerim clanda karıştırtmazdım kimseyi boss kesen bir clan gördüğümde hangi clan olursa olsun bossa başlamışsa healler olduğum için dışardan healliyerek yardıım ederdim
4=ixigenonda beni 1w1 de kesene 1 gb veriordum 1 yıl boyunca arenada kesebilen cıkmadı bence hikaye okumayın grade 1 62+ olmuş adama fp li halinle meydan okuyup bak kactı demek ezikliğin işaretidir
oyunculuk grade 1 yada lvl değildir adam olmaktır
elt clanla ugraşıldığı kadar herhangi bir clanla ugrasıldaydı coktan dagılmıştı eski clan lideri ve arkadaşlarımı tebrik ediorum
2 member bile kalsa elt dağılmamalı
eski elt grade 1 ikenki yüksek np li arkadaşların hepsinin charları hacklendi emeğe saygısız kişilerce ve kendi amaclar için kullanılıor su anda :(
yazık ne diim[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

1.si o üstümdekiler fp degil sadece plate +7 dex
2.si ben full dexim
3.full shele 700 kitliyorum 62+ orc warioruda arenada kestim buff scrool basmam yeterli sawas zamanini kacirdigim icin arenada az girgir yapam dedim kasarhood arkadasla kapistim kestim 62 si geldi kestim o geldi kestim 1m net para yaptim 1 buff scroolla 10 k dan hesapla kestiklerimi pot paralarini filanda
düsür anlarsin saglam olup olmadigimi kendi lvlimde beni kesecek asasinle charina kapisirim orda gördügün sslerde kimse ks yapmiyor adamin kacisi var sadece önce nara atmasi sora yusuf yusuflugu ss almak aklima soradan geldi adamin gelip biz basladiktan sora 2 kisi ile ks yapip lvline güvenerek kutu acti ama czde lvl o kadar önemli degil beceri isi bu cz arena filan kabiliyet gerekli en basit örnek olarak gir arese boberti izle czde sana oyun dersi versin combo nasil yapilir ögretsin herkese adam 61 lvl
Sosyal ağlarda paylaş

ewon senin bu ezikliğin nerden gelmekte?Ben l3uYuCu bilen bilir ELT te mage idim.Şİmdi burda gösterdiğin adam klana yeni girmiş lvl 61 bi warrior exp kasmaya uğraşıyor.Provk_ yani.Adam gelip senden spotu mu çalmaya çalıştı?Ne yaptı?Adam gibi bunları yaz.Yok yazma kabiliyetim yok,bi SS aldım hemen koyayım bide başlık açayım ezikliğimden diyorsan meydan boş değil senin gibiler için ok?İlla sana birilerinin sorması mı lazım senin geldi kutu açtı demen için?Bişey olursa gidersin lidere ya da asiste anlatırsın derdini,ks kötü ve pislik birşey çünkü bende biliyorum. Ama sen burda çocukca clana laf ediosun.Hah yakalamışsın bişey,epey de sevinmiş/heveslenmiş saçmalamışın.Server in en sağlam oyuncularından 5 kişi hackelendi o ezik ELT dediğin klanda ama gene de ayakta durmaya çalışıyorlar.Çünkü archer çok uğraşıyor bu iş için.Daha dünkü çocuklar burdaki çoğu kişi,lvl kasıp 3 ayda 60 olup ortalığa dağılanlar..Yok boberttan öğrensinmiş yok bilmemneymiş.Bırak bu lafları,güzel duymuşsun birinden bobert ismini ama orda bırak.Eğer ki bu dupe geyiği olmasaydı değil np kasmayı çoğu kişi cz ye giremezdi.Ben ve benim gibiler eskiyi de bilior merak etmeyin.+3 unique takarak 2 haftada 100k np kasmak marifet değil ezikliktir hatta rezilliktir.
Son olarakta kimse kral falan sanmıyor kendini,rahatla batmasın sana bu kadar.Tüm klana mal etme,biraz düşün,olgun ol,tabii yaşın kaçsa.

[Bu mesaj sinned tarafından 21 Ekim 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

elt clanda 1 ay kalan herkes bilir elt clan ortam olarak en iyi clanlardandı el altından oyunlar oynanmaya baslanalı beri ben bil baska serverda oynadığım halde hala savunma ihtiyacı hssediyorsam demekki iyi bir clanmış
ha ks yapan küfür eden yokmu eltte elbet vardır ama tüm ixigenonun kralı olduğunu sanan elt die topic atman yanlıştı dostum bence düzelt kişiye yönel clana zan altına alan topic hata[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 21 Ekim 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
beyler o sslerde l_snake_l nickli kasarhood var biz gittik kimse kesmiyordu basladik kesmeye sora bu snake geldi ks yapmaya basladi sorada o warior geldi biz ks yapmayiz dedi biz güclüyüz filan dedi amennah orda keserken görsem gelmezdim zaten sorada ordaki warior hava atmaya basladi toni eziq keserim serverda 1vs1 de kimse alamaz dedi ve benim clandan arkadasima charina kapısalim gel dedi bende gel kapisalim oynadigim char benim olmadigi icin charına olmaz dedim ama madem yüreklisin gel dedim gösterim sana 2sinede arena davet ettim kactilar dedim 55 lvl asasinimle gelim sadece buff scrool basim neyine isterseniz gene yemediler ewet ELT claninda saglam adamlar var ama böle adamlara clan verip artistik yaptiriyolar pelerin takinca + güc geliyor filan saniyorlar benim 55 lvl asasinimle arkadasin warioruyla kapismaya gelemedi ama burda elt clanindan biri vardir okuyodu isallah bu onlarin rezilligi baska bi sey demiyom biraz uzun oldu ama gece cok sinirimi bozdular

önce oku sonra konus burda ks yaptini yaziyorum zaten ama okuma kabiliyetin yoksa yapacak bi seyim yok eger ELT claninin bi adami gelipte biz eziqiz biz söyleyiz derse bende koyarim buraya böyle o zaman lider biraz dikkatli adam secsin ELT iyi bi clan diye biliyordum ama ks olayindan sora bide kendilerini hakli görüp ELT ks yapmaz biz güclüyüz biz söyleyiz derse bende payini bi güzel veririm....
eklemeyi unuttum lol ben ares serverindan geliyorum bobert nycris filan adini duymadim bunlarin bizzat czde izledim 00000000 la czde kapistim sen ne diyon ya ben 55 asasinle adam kesiyorsam vay ben böle serverin haline +5 uniqde dupeleser oyun bilgisi olmiyinca olmuyor iste

[Bu mesaj ewon tarafından 21 Ekim 2005 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ufff bir eziğin söylediğini başka bi ezik topicle clana mal edior senle uraşılmaz belli oldu bb[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 21 Ekim 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
said:
censorship, 21 Ekim 2005 09:34 tarihinde demiş ki:

cencor biraz kendini güncelle aresde town gideni baya oldu almalibre cikti oda dagildi benim kimseyi karalama gibi biseyim yok koldaki grade belli oluyor diyorsunya sen bu oyunu bilmiyorsun iste grade degil np önemli adamin 1inde baya yüklü np olur gerisi fis olur grade1 olsun ne olmus grade ile belli oluyorsa ben reactiondayim aresde lvl 26 kasmiyorum sohbet icin actigim bi char demek ben cok güclüyüm lolll

sen benim n demek istediğimi anlamamışsın... Bu KO açıldığından beri var böle şeyler demek istedim ama herkes anlamak istediği gibi anlıyo tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ewon sen neyin payını veriyorsun?Nedir derdin?Ks yaptıkları ile ilgili bir resmin yok,iki resimde de duruyorlar.Sana neden inanalım ki?Yani sen yok keserim yok kral zannetmeyin diyince dediğin gibimi olcak sanıyorsun bişeyler?
ELT zaten belli bir yere gelmiş bir clan,sen de kur bi clan,bunca zamandır ayakta tut ve uzun bir süre grade 1 kalsınlar sonra gel konuş.Yoksa yok lider adam gibi seçsin adam bilmemne falan laga luga yapma böyle.Sana kalmadı bu işler.Eğer adam gibi bi iş yapmak istiyorsan bağlantı kur lider veya asistle konuş.
lvl 55 charla alayını kesmen hakkında yorumum yok,aslansın sen beklenir senden herşey.NP de kesin 150.000+ dir sende dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

elt i küçümsüorsun alayını keserim diorsun ha lol ^_^
redbaron lvl 70 archer undying waytoobad_ ahaha sanırım bunlar karşına cıksa senin char korkudan ölür lol :D[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...