Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

google pagerank update

Zed

Öne çıkan mesajlar

benim için gayet güzel de, zaten bekliyodum. asıl merak ettiğim, genel durum nedir? ehe herkesin pr 5-6 olduysa bi anlamı kalmıyo çünkü...[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

0'dı, 4 oldu.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

pagerank dediğiniz şey hangi sayfada gösterildiği ise benim için değişen bişey yok :D bizimki zaten ilk sayfada ve ilk link olarak çıkıyordu ;)

google linki

bizim site

bu arada yanlış anlaşılmasın bilemiyorum çünkü ben adminlerden sadece biriyim :) sitenin bu fantastik işlerine başka bi arkadaş bakıyor :) ben kod işleri ile ilgileniyorum[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 20 Ekim 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pek öyle değil. yani sıralamayı etkileyen bi çok şey var. ayrıca sıralama her keyword için de farklıdır zaten.
sizin site pr3 görünüyo, önceden neydi bilmiyorum tabi.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

hmm peki bu pr ne işe yaıyor ? bi ayda önbelleğe alınma sayaısı gibi bişeymi ?[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Gokart
Sosyal ağlarda paylaş

siteye botların ne kadar sık uğrayacağı, aramalarda ne kadar üstte çıkılacağı, sitenin ne kadar "adamdan sayılacağı" gibi pek çok şeyi etkiliyor işte. yani baya kapsamlı aslında, hepsini de hatırlıyo değilim açıkçası. iyi bişey yani :)[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

hmm anladım iyi bişey yani :) saol :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Gokart
Sosyal ağlarda paylaş

patcik forum anasayfa 3>2, toptopics 2>1 oldu.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

3-4-5 ayda bir. ama kesin bişeyi yok. yani kafalarına estiği gibi yapıyolar, genelde 3 ay civarı sanırım.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...