Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swanny ve Manny-Uknighted clanı

STRIKER_7_

Öne çıkan mesajlar

2 gecedir bu iki okçuya rastlıyorum areste,genelde a-2'de asgada ve doda'da bulunuyorlar ve inanılmaz macro yapıyolar.Ayrıca bu klanın priest-resserlerine dikkat edin şereffsizler hep 4 taşa kaldırıyorlar.Aman bu klana yaklaşmayın bu herifler bana 2 gecede 3 mil.exp.maloldu,lanetliyorummm..Manny'e,şikayet edecem seni dedim,ing.ana avrat-turklugume de kufur etti.ben de karşılık verdim ve klanımın üstüne troll warrior çekti,koşarak ok atıyodu adam?!?Bu klan sakat uyarmak istedim pati dostlarımı..[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

kardes kimseyi savunmuyorum ama bi adam belli bi lvl den sonra kendini 4 taşa kaldırıyorsa bu onun salaklıgıdır pirest yaptıgı serefsizlik degildir.makro kullanmasına o kadar karsıysan banlatmayı dene 10 kere de banlasar sadece 3 gun ban alır uyarı fallan yok bidahakine 999gun banlarız diye bunlar hikaye.akıllı ol bas edemeyecegin adamlardan uzak dur derim sana beni troll captain ların arasına ceksin gene yatıramaz...:D:D:D:D:D:D (tecrübe)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_sTRoke, 20 Ekim 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
kardes kimseyi savunmuyorum ama bi adam belli bi lvl den sonra kendini 4 taşa kaldırıyorsa bu onun salaklıgıdır pirest yaptıgı serefsizlik degildir.makro kullanmasına o kadar karsıysan banlatmayı dene 10 kere de banlasar sadece 3 gun ban alır uyarı fallan yok bidahakine 999gun banlarız diye bunlar hikaye.akıllı ol bas edemeyecegin adamlardan uzak dur derim sana beni troll captain ların arasına ceksin gene yatıramaz...:D:D:D:D:D:D (tecrübe)

Kardeş yanlış taraftan bakıyosun
adam kendini 4 taşa kaldırtmıyor
priest piçlik edip 4 taşa kaldırıp exp kaybettiriyor.
Senin classınla alakalı.
Çok rahat yatırtır seni lvlini itemlerini defansını bilmiyorum
ama senide 1 vuruşta alcak şeyler vardır
buffların falan yoksa, yada varsa[signature][hline]Nick: Darktr
Class : Human Male Mage Lvl 60
Guild : Arıyor
Server: Burning Legion
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_sTRoke, 20 Ekim 2005 18:53 tarihinde demiş ki:

64 lvl da seni 4 taşa kaldırdıklarını düşün ve başına geldiğini duşünüp 1 bardak su iç ok?[signature][hline]45+ healer verenin yanaklarından opcem :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_sTRoke, 20 Ekim 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
lvl 64 olupda kendini 4 tasa kaldırttırsan sana oynama derim.her resser seni resleyemez buna sen izin veirirsin. lvl 68 Human Ares Assassin attack dfs armor solemeyim bende kalsın.ispiyoncular cok oluyo bu adam bunları nası aldı diye.

işte kaldırdıklarını ve o exp in boka gittiğini düşün dedim[signature][hline]45+ healer verenin yanaklarından opcem :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_sTRoke, 20 Ekim 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
kardesim benim demek istedigimde kaldırttırmam ben.birisi gelip 4 tasa kaldıramaz beni.belli bi donemden sonra zaten bi cevreye sahip oluyosun eger benim gibi 30 tas resser ın yoksa en azından saglam bi resserin olması gerektigini dusunuyorum..

o atladı araya kaynadı ve kaldırdı :D[signature][hline]45+ healer verenin yanaklarından opcem :P
Sosyal ağlarda paylaş

tmm cnm kardesim bu muhabbeti ben uzatmak istemiyorum.4 tasa kalkarsam o adamları bi gusel oyundan bıktırmak için elimden gelen herseyi yaparım kaybettigim xp ler için oturur aglarım :D bi daha oyunu oynamayacagım diye yeminler ederim.:D yok ya ben bunları yapamam ama gercekten de diyelim ki kaldırdılar 4 tasa toplarım elemanları 2 saat kasarım tekrar alırım xp mi .. k
Sosyal ağlarda paylaş

Yav niye bu foruma üye olurken zeka ve algı testi yapılmıyo?Ben dert yakındım doğru ama asıl anlattığım sizi bu şerefsiz klandan uyararak korumak belki tedbir almanızı sağlamaktı.Benim lvlim 60 ve çok iyi bilirim hangi taşa ressleneceğimi,ama etik olarak 30'a anlaşıp 4'e kaldırılınca insan cidden kahroluyor.Aman diyeyim bu klanı görünce ya kaçın ya kendinizi bi şekilde güvene alın.allam ya deli oldum:-([signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kendinizi illa 30 taşa ressletmek istiosanız inventory nize önce 30 taş sonradan dan bi arkadaşınız yardımı ile 1 taş alın 30 taş ile 1 taş ayrı ayrı yerlerde durur. yattınız dielim birisi geldi 4 taş resslicek adam ressleyemez cünkü sonradan aldıgınız 1 taş ressleyememelerini saglar ondan sonra kendi 30 taş resserinz geldigi zaman o bi taşı kırarsınız ve 30 taş resslenirsiniz...[signature][hline]Name : :VusLat:
Level :60
Server : Beramus
Specialty : Elemantal Lord
Clan : m00nStaR
NP : 37k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_sTRoke, 20 Ekim 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
kardesim benim demek istedigimde kaldırttırmam ben.birisi gelip 4 tasa kaldıramaz beni.belli bi donemden sonra zaten bi cevreye sahip oluyosun eger benim gibi 30 tas resser ın yoksa en azından saglam bi resserin olması gerektigini dusunuyorum..

nasil yapcan adama ne dicen adam sana yada clana gicik geldi eeheheheh der önce sora 4 tasi basar üstüne sora sen ancak arkasindan söversin gme ne dicen gm xxx ban pls i need 30 stone rez but he rezzed me 4 stone ban him and give my exp back LoL

2. üstte demissinki beni kimse yatiramaz gülüyom sadece seni 4 golemin arasina bi tp edersem allahim ısıklari niye kapattin dersin:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 21 Ekim 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Beyler kendinizi illa 30 taşa ressletmek istiosanız inventory nize önce 30 taş sonradan dan bi arkadaşınız yardımı ile 1 taş alın 30 taş ile 1 taş ayrı ayrı yerlerde durur. yattınız dielim birisi geldi 4 taş resslicek adam ressleyemez cünkü sonradan aldıgınız 1 taş ressleyememelerini saglar ondan sonra kendi 30 taş resserinz geldigi zaman o bi taşı kırarsınız ve 30 taş resslenirsiniz...

bak bu taktik dogru bi taktik ama siz amma eziqsiniz ya ben rez mez kullanmazdim aresde:D nadiren lvl 60di
Sosyal ağlarda paylaş

ewon koptum agbi bravo:-)
ben de biliyom akıllı arkadaşım 30+1 taş taşımayı saol bilgin için(eewon sana diil death'e söylüyom),ama o beni 30' a kaldıracağını söyledi ve inandığım için +1 taşımı sildim.bi de beni 4 taşa kaldırdıktan sonra 4stone lol.diyo şebek herif:-(

uknighted 'ı lanetliyorum..[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...