Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Complate

lupin

Öne çıkan mesajlar

said:
DeatH_TR, 18 Ekim 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
Evet benimde 901 defim var complte var 4 parca ..o yüzden diorum saten bp ler haric cok zor mageyi yıkmak (saglam tabi :)

zuahahah koptum ya sana noob dicem baska bi sey demicem peki asasinle kapistin dd yok al o kadar defansi nese getirmiyim gerisini cok kapismak istiyosan sana göndererim 00000 veya nycris anneeeeeeee diye kac hemen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 18 Ekim 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Cursed gel istersen beramusta charın varsa bi kapısalım 1 vs 1? yada charı olan varsa onlada kapısırız anlatır saglam olup olmadıgımı özellikle asas ise cok daha iyi :p

death_Tr benim arkadaslar var sölücem seni yerden kaldirmasinlar beramusta allahim ya sen siralamada 1.misin masallah bi tek bpler kesiyormus salla alan acik!!!
Sosyal ağlarda paylaş

nie lol düsünsene oyunun en saglam adami sayilan biri nycris sen onuda kesersin tek basina eee masallah magesin la oynamasak mage ile bilecez 1 asasin görün asasin sana kitler 1400 damage spike ile gercekten iyi bi asasinse combo yapiyorsa 2.vurusta yerden kalkaman
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes tamam yaw arkadaşlarına söle kaldırmasınlar bakalım nası yapacaklarsa. sen daha görmemişin magemi sallıon bide bana dion. burada beramusta oynayan sin varsa human bilir belki beni max. 800 den fasla vurursa charımı sana vercem dagger talia da takmıcam...[signature][hline]Name : :VusLat:
Level :60
Server : Beramus
Specialty : Elemantal Lord
Clan : m00nStaR
NP : 32k
Sosyal ağlarda paylaş

ok farketmez kim olursa olsun gelsin bakalım 1400 ü bırak 800 vursunda görelim 2043 ataklı sin 715 vuruo onun atagı kacmı bakalım.. 2043 ataklı sin olurmu demeyin şu anda bizim cafede 1980 ataklı var lvlide 61...[signature][hline]Name : :VusLat:
Level :60
Server : Beramus
Specialty : Elemantal Lord
Clan : m00nStaR
NP : 32k
Sosyal ağlarda paylaş

ewon herhalinden hafif noob olduğun belli bende 25 dd 840 defans var (diez) en iyi assasin 900 vurdu o da lvl 70 dual shard +8 (diezde olanlar bilir) ve de combo yapıyo ama yetiştiremedi vurmayı braktı en sonunda. 1-1 de pet mage zor yatar hele senin dediğin 1400 dmg bir hayal malice yediğimizde anca o kadar vuruyo sinler ustelki adam (death) bende 900 kusur def var diyo yani brak 1400 , 1000 dmg yemesi bile mumkun değil bence şunu da ekliyeyim pet mage icin en kolay av assasinler
Sosyal ağlarda paylaş

bak simci benim lvl 55 atagim wolfle 1100 oluyor full dexim bütün itemlerim legal 2.si +8 shard diyon adamlar +9 basmis kullaniyorlar bi kac kiside gördüm atagi 2000 asasin enterasan ve baya ilginc baya bi dupe yapmis galiba death ya size sadece sunu dicem bütün complateleri giyin nycrisin karsina cikin altima sicarim gülmekten aresde el morad olanlar bilir zaten diezin getir en kral asasini nycrisi tek gecerim adami dalga gece gece keser sana sadece onu dicem 2. 0000000 da mage avcisidir aresde mage iken en korktugum adamlar 0000000 nefalat kibal bunlar saglam asasinler biraz aresde oynayin gercek serverin saglam adamlarin ne oldunu anlarsiniz peki bi sey dicem bu adamda bu kadar defans var filan beni bpler zor kesiyor diyor ki gülüyorum sadece 1 warior 1 debuff dalsa ne yapacak merak ediyorum(yetisirse direk town)ki kacmaya yetisemeden yerde siz 70 lvl adam diyonuz bana gelsenize arese 60 lvl gene noob kalirsiniz human olsan bobertten soulslayerdan nycrisden kacacan orc olsan f9devil 00000000 dan filan kacacan o yüzden kimse maval okumasin sizin serverlarin elemanlari eziqse bizim yapacagimiz bi sey yok arese gelin oyunun keyfini cikarin
Sosyal ağlarda paylaş

Ewon biraz haksızlık ediyorsun bence ...Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla Showlar Diez de oluyo ...Mükemmel kişilikte ve oyunculukta olan insanlar war..Ares de oynamama rağmen Rebelde ye hayraım mükemmel bi priest..Rebelde20 yi i kovaladığını gözümle gördüm..St_lion mükemel bi char.Camaztoz mükemmel mage..Diez oyun un show u yapılan yer...[signature][hline]Name : AeneisF
Server : Ares
CLan : T®
NP :3x.xxx
LvL :61
Job : Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ewon cz de show yapmak istiyosan ben sana soylim hp veren kelkerden dupele 53453453456 tane ondan sonra o saydığın adamların hic biri sana bi bok yapamaz + 1 warrior 1 duffer gelse kacarsınız demişsin zaten 1 warrior ve duffer i alırız demedik 1-1 bp ler alır dedik iyi assasin diyosan sana 411 derim...
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyun kalitesi dedim beyler en saglam adamlar aresde ewet seviyesiz en eski server oldugu icin türklerin en cok oldugu server ve simdiki gmler cok güzel calisiyor beni niye banladilar bilmiyorm ama:D ama ne kadar saglam adam getirirseniz getirin aresin elemanlari ile bence kapisamazlar ya adamlar harbi deli oynuyolar bobert dedigim adam lvl 60 yada 61 eskiden full dexdi diye biliyom gözümün önünde 3 kisiye daldi 3.ünüde kesti gerci bizimde yardimimiz oldu ama adam debuff warior asasin 3ünüde tek basina aldi ki bunu yapabilcek adam sayisi kac tane sölesenize o lvlde bide
Sosyal ağlarda paylaş

lol ben aresde masterdim zaten magedim ordan konusuyoz kek mek kim ugrasacak dupe olmuyor zaten adam sıkıntıdan ban atti bana zaten bide o kadar kek görsün bi daha ban:D bu 2. kasisim aresde 60+ cogu orcu tanirim njese arkadas salladi baya benim tepkim onaydi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 19 Ekim 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
Kardes tamam yaw arkadaşlarına söle kaldırmasınlar bakalım nası yapacaklarsa. sen daha görmemişin magemi sallıon bide bana dion. burada beramusta oynayan sin varsa human bilir belki beni max. 800 den fasla vurursa charımı sana vercem dagger talia da takmıcam...

ya arkadaşım yine bişe demeyim dedim ama senin lvl de 60 sanırım uzerinde full +8 shell de olsa senin defans okadar olmaz bu 1
benim shell robe +8 dier sheller +7 elixir+8 di takılar mage earring blue dragon necklace cyristal ring felan ve 455 defans vardı sen neyin 800 den bahsediyosun ? yoksa senin oynadıgın serverde öle ise onu bilemicem[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 18 Ekim 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
Evet benimde 901 defim var complte var 4 parca ..o yüzden diorum saten bp ler haric cok zor mageyi yıkmak (saglam tabi :)

yanlış alıntı yabmışım 901 defansmış lol biras daha abartsaydın...[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

areste el morad ım valla aklım cok şeyi almıyor lvl 57 adama soruyordum damage lerde sorun varken kac damage vuruyosun abi 1700 57 büyüsü ile ben 61 ve full item 1200 bu millet neymiş diyorum oda mage bende onda cyristal elbise bende shell abartmayalım ben bugune kadar hep mage oynadım neyse onu yazın..
Sosyal ağlarda paylaş

lol aresde nickim buroydu iki kere harpy vokelemisligim var onlardada yattim yani sen bana diyon talos cursed bunlar demis benim mageim var bunlar anlamaz biz salliyalim alan bosken simdi ben mageimle 3000 damage vuruyom dicem ss de koyacam gidip solucana vuracam sora mekan degistircem goleme gidecem hobaaa diceniz goleme 3000 vurmus:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...