Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Complate

lupin

Öne çıkan mesajlar

ya pet mage oldum. lvlım daha 22 hehe :) herleyim hazır ... +7 crimson robe falan ... fakat ben crimsonmu giysem daha iyi complatemi ? bide elime elixir +8 almak istiorm ama su anda +7 im var bi fark olurmu aralarında .... bide skill olarak lr / ice mi vercem ? czde pk için 1 aya 60 olcam ..... pk iiçin lr /ice mi olmam lasım yoksa fire/lr de olurmu ?? teşekkürler şimdiden ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 18 Ekim 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
ya pet mage oldum. lvlım daha 22 hehe :) herleyim hazır ... +7 crimson robe falan ... fakat ben crimsonmu giysem daha iyi complatemi ? bide elime elixir +8 almak istiorm ama su anda +7 im var bi fark olurmu aralarında .... bide skill olarak lr / ice mi vercem ? czde pk için 1 aya 60 olcam ..... pk iiçin lr /ice mi olmam lasım yoksa fire/lr de olurmu ?? teşekkürler şimdiden ...

TaBi complate giysen daha iyi Olur +7 ve +8 Arasinda Da Fark var Fark olmasa Hepsi nin ADina +8 veya +7 Denirdi BenCe 62 Yap En Az lr iCe ol ped maGe olmak istiyosan ..[signature][hline]WaR-uM?
Sosyal ağlarda paylaş

lr/ice olursan pk yı unut bişe kasamazsın + bide pet mage sin ooo işin zor pk için paper ve flame/lr ... (lr stun nie ice diil demeyin ice ın hiç bi espirisi yok bence)[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 40k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya pet mage oldum. lvlım daha 22 hehe :)

22. levelden bayağı hazırlık yapmışsın.Elindeki malzemeleri uzun bir süre kullanamayacaksın ki complete gyebilmen için 60 olman lazım. Azmin ve isteğin körelmesin diyorum sadece. Başarılar...[signature][hline]Önce Saygı ; Gerisi Gelir.....
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben light/ice mage yim. Zaten light/flame diye bi şey olmaz. Stun her zaman ilk vuruşta olmuyo o yuzden once yavaşlatcaksın sonra kacmaya calışırken dalcaksın. şunu da eklemeliyim light mage paper mageye gore daha ustun (1-1) olunca + party lerde light mage debuffer dan daha cok işe yarıyo . işin ilginc tarafı daha şimdiden o itemleri nasıl buldun?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 18 Ekim 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
Pet Mage yim ben cok iyide pk yapıorum ama tek başıma deil tabiki clandan ark larla +8 elixir complte felan var tam senin dedigin gibiyim işte :)

pet giyen ve elixir +8 tutan mage iyimi oluyor :D karşına saglam priest assasian warrior cıkınca kacıcak delik arıyosun :D[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 18 Ekim 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Cursed gel istersen beramusta charın varsa bi kapısalım 1 vs 1? yada charı olan varsa onlada kapısırız anlatır saglam olup olmadıgımı özellikle asas ise cok daha iyi :p

arkadaşım pazar alanında charımda olanlar yazıyor nekadar saglam oldugunu görebilirsin ama şimdi gelipte kapışalım dediginde seninki fazla damage mi vuruyor hangi karekterin daha iyi oldugunu bilmiyormusun veya oyunda acemimisin ?[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

KE geldi ve mageler her durumda warrior ve rogue lerden daha ustun oldu anca Bp ler 1-1 te zorlar o da debuff yaparsalar. Şahsen benim 1 parca complete im var ama 840 defansım olyuo toplamda ve warrior lar ve rogue ler en az 5 asid topu atıyo sonra dalıyo bazıları da hic dalmıyo yanında duffer yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...