Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana Bi Yardım Edenzi (=

Polly

Öne çıkan mesajlar

Bizimkiler tutturdular sınırlı (30 milyon) adsl alacağız diye(= sizce sınırı aşmak kolay mı bunda? ben sadece msn, forumlar ve bazen mp3 çekmekle uğraşıorum..yani bağlı kaldığım süre çok etkiliyor mu sınırı mesela msn deyken? anlatamadım kusra bakmayın..işte nasıl bişeydir olay bu....[signature][hline]Seni Kendime Sakladım

Geyik

Paticik Kızlar Klübü
Sosyal ağlarda paylaş

Sınır indirdiğin şeylerle ilgili. Bağlı olduğun süre nedir? Zaten adsl sınırsız, hep bağlı. ;Sadece indireceğin mp3ler, filmler falan sınırı geçmemeli. 2-3 gb'ı falan yani. Sınır neyse onu işte :D[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 19 Ekim 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
bende sınırlı var çok memnum 4 aydır kullanıyorum daha aştıgımı görmedim ki videolar falanda indiriyorum

ii ya klip mlip çekmom ben..ama çok uzun süre bağlı kalıo bende bişey yapmasam bile..[signature][hline]Seni Kendime Sakladım

Geyik

Paticik Kızlar Klübü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polly, 19 Ekim 2005 21:06 tarihinde demiş ki:

ii ya klip mlip çekmom ben..ama çok uzun süre bağlı kalıo bende bişey yapmasam bile..

Download yapmıyorsan sorun yok.
Ama dikkat et msn kullanıyorum dedin sanırım web cam'ın sürekli açıksa çok kullanıyorsan çok veri alırsın buda etkiler dw ni.[signature][hline]''You will always be in my heart''
- George Hagi-april,24 2001

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...