Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

csw(castle siege war)

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

ilk önce şunu belirteyem arama yaptım bulamadım siteye baktım site açılmadı o yüzden bole bir konu açtım o yüzden bağırıp çağırmayalım............ EHEM şimdi konuya gelelim bu savaş nasıl oluyo saat kaçta oluyo lvl sınırı varmıdır bir anlatın zahmet olmazsa :)[signature][hline]:-O offffffffffffffffff :-O

[Bu mesaj CaDoBaBa tarafından 19 Ekim 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım...

C.tesi gunleri ve Sabah saat 4-5 gibi oluyor bu savaş ve genellikle Lunar War ile çakışıyor....

Bu savaşta herhangi bir şekilde NP, Exp. yada Coin Kaybı söz konusu deil...

Burdaki amaç Abssydeki kalenin tepesinde sallanan bayrağın sahibi olan klanın butun adamlarını geçerek Kalenin içindeki Kristalie ulaşmak ve o kristali kırmak...

Kristal kırıldıgında artık 1 haftalıgına kristali sahibi sahip oldugunuz klan oluyor...

Ama çok onemli bir konu var, bildiğim kadarıyla yasak olmasına rağmen, CSW de bir takım klanlar aralarında anlaşarak, hem korumak hemde saldırmak adıa ittifak oluşturuyorlar, o yuzden de şöle bir durum ortaya çıkar kalede sallanan bayrağa ait klan olarak bakmamak lazım olaya kimin kimle ittifak yaptıgını bilmiyorsanız herkes düşman olabilir durumu ortaya çıkıyor...

Yanlız şu bir gerçek ki gerçekten çok eğlenceli bir savaş... Kristali kırmak için her türlü planlar, action ve atraksiyon mevcut...

Klanin kapısı kapıtılıyor içeri girmek için bazı arkadaşlar scroll ile köprü şeklinialıyor ve duvara dayanıyor, diğer arkadaşlar onun uzerınden içeriye girmeye çalışıyor... Karşı taraftakiler kopruyu yok etmeye çalışıyorlar... Gene scroll kullanarak bazı arkadaşlar ucan ve top atabilen savaş arabalarına donusebiliyorlar.... Diğer taraftan ölen insanlar Delos town'a geri dondukleri için TP nin inanılmaz oneminin oldugu bir savaş cunku, bazı karşı düşman klanların adamları kapı çıkışlarına merchant acarak diğerlerinin geçmesini engelliyor.... Dediğim gibi her turlu plan ve atraksiyon mevcut....

Kimin elinin kimin cebinde oldugu belli olmayan inanılmaz şekilde olayların hızlı geliştiği, 1-2 sn. içinde ölebilieceğiniz yada tek alanla rahatça 3-5 kişi kesebileceğiniz bir savaş...

Diceksinizki sonuç ne eline ne geçiyor...

Bu kadar uğraşmanın sonucu ise hiçde küçümsenmicek bir para....

Çünkü kristali elinde bulunduran klan 1 haftanın sonunda biriken (teleport geçiş, eslant ve czdeki inn hostes acılması ve abssy giriş) paraları alıyor... Tabi şuda var ittifak yaptığı klanlar varsa onlarada yrd.larından dolayı bir miktar ödeme yapmak durumunda ama emin olun çok ciddi bir kalıyor o kadar para dağıltamasına rağmen....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: The_Others
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...