Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Tanrı kadını yarattı !!

pigeon

Öne çıkan mesajlar

said:
Davion, 18 Ekim 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
Olum sen sus hele fede Natalie gibi hatuna bakan birisin yani sen hiç konuşmaya hakkın bile yok. Sen git yani Şöferrrrrrrrrr şöferrrrrrrr die bağıran Kibariye'nin annesi varya onla takılasın inşallah.

ahahah çok komiksin sen. zaten ayrıldık nataliyle fenayım senden çıkarmiyim hadi ii geceler. natalieye laf yok yine de[signature][hline]It's just delayed...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bence bu hatunların hepsi güzel yani bütün dünyada delice sevilen şu bebeklere nasıl laf atıonus nesiniz siz Brad Pitt mi ya bence natalie de süper adriana da angelica da Allah a şükredelim böle güzelliklere sanki yanında gibi bakıoruz ya 70'lerde yaşasaydık hehe...

işin şakası fede zaten natali yi bana kaptırdı durmam dierlerini de alırım saygılı olalım böle güzelliklere :)[signature][hline]Etraf Lesh kokuo Sen ne Gonusuon!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SeLDoM, 18 Ekim 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
işin şakası fede zaten natali yi bana kaptırdı durmam dierlerini de alırım saygılı olalım böle güzelliklere :)

yok kaptırma filan seldom..
natalie yi ortalık malı yaptırmam.
bunlara da saygı duymam sadece natalie ye duyarım.
bunlara bakınca aldatıyomuş gibi hissediyorum kendimi.[signature][hline]Iistesem de bırakamıyorum..
ne yapayım elimde değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fede, 18 Ekim 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
said:
toggie, 18 Ekim 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
evet angelina jolie de mezar kaçkınına benziyo.

hay ağzını öpeyim senin ( mecaz anlamda )

Oha fede yoksa sende cemil ipekçi'den mi giyiniosun.[signature][hline]her erkek abazadır ama her abaza erkek değildir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...