Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO Türk Serveri Açıldı (edit)

Subzero_TRQ

Öne çıkan mesajlar

düşünsenize türk serveri oyunda olabilecek bütün pislikler orda olacak herşey illegal aman aman uzak kalsın böylesi iyi yabancılardan ne kötülük gördükkii hep türklerden kötülük görüyoruz eğer türklerin giremediği bi server bulayım balıklama dalarım :-)[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :20k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 18 Ekim 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
düşünsenize türk serveri oyunda olabilecek bütün pislikler orda olacak herşey illegal aman aman uzak kalsın böylesi iyi yabancılardan ne kötülük gördükkii hep türklerden kötülük görüyoruz eğer türklerin giremediği bi server bulayım balıklama dalarım :-)

gidipte kars'a internet kafe açarlarsa böyle oluyo işte =P[signature][hline]Archy Firestorm | R/N | Guild Wars
Archy_Firestorm | Assassin | Knight Online
Omerta

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 18 Ekim 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
düşünsenize türk serveri oyunda olabilecek bütün pislikler orda olacak herşey illegal aman aman uzak kalsın böylesi iyi yabancılardan ne kötülük gördükkii hep türklerden kötülük görüyoruz eğer türklerin giremediği bi server bulayım balıklama dalarım :-)
cin serverı veya japon tayland server ıda var :D istersen dene sen yokken adamına ii bakaarımmm :D[signature][hline]:-O offffffffffffffffff :-O
Sosyal ağlarda paylaş

karsa internet cafe açılmasıyla alakası yok ordakiler de insan sen internetten teknolajiden yararlanıyorsan onlarda yararlanacak onu bırak illegal yolları kullananlar amin ol kırsal kesim değil karsdaki adam ne anlasın kosp tan dupeden hackden koca güvendiğimiz paticik alan yetkilileri bile sitelerinde illegal konuşmaları yayınlanmasına izin vermiyolar ama kendileri çatır çatır illegaller :-)[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :20k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bunu bırakın bu kadar dupe turklerde ks turklerde kufur turklerde dıyorsunuz sız hıc mı yapmıyorsunuz bıraz da suçu kendınız de arayın şu oyunda ben hıc ks yapmadım ben hiç kufur etmedım ben hiç dupe yapmadım veya yapmayı denemedim diyecek 1 tane allahın kul'u goremıyorum ve gormemde herkes yapıo eğer siz yapmazsanız yapmayı denemezseniz hiç deilse bu olaylarda biraz daha azalama olacak ve yapanlar yavaş yavaş dışlanmaya başalanacak herkez kendine biraz çeki düzen verse o zaman oyundan zevk alanların oranı dahada yukselecek... (nokta)[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe

Sosyal ağlarda paylaş

konuyu sapitmanin anlami yok . Kars yada Erzurum diye ifadede bulunmak bölgesel irkciliktan ote birsey degildir. Oyundaki illegalitenin kaynagi Istanbul , ankara ve Izmir'dir . Gidip 100+ oyuncunun baglandigi Kars vs. laf atmanin ne anlami var .[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...