Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık yeter...

death_sTRoke

Öne çıkan mesajlar

biraz önce 400 tane BUS aldım 1,7m dan...2m dan satıyodu.acil para lazımmıs pazarlıkla o fiyata aldım.Sonra anvilde 2.4m dan koydum satıyorken birden gene basladı 2m diye bagırmaya pm attım ve daha kac tane oldugunu sordum.istemedigin kadar dedi.anlattıkları bunlar.Arkadaslar Ist.Bil.Prog. okuyo Hacker bunlar SErver a girmişler Charonun sifresini kırmıslar.istedigimiz kadar alıyoz bedava ya dedi.konusmamızı ss olarak koyabilirim.Fakat boyle bişi olması mumkun mu.yoksa bu sahıs ii dupe yapıyo ve dupe yaptım dememek için mi bunu anlatıyor anlayamadım.Ama ne olursa olsun YAZIKLAR OLSUN ARTIK....dün cb+7 mi sattım ve chitin +7 set 2x+9 kupe +9 belt +10dex 2xkekuri +1 aldım ve upladım bazılarını ama dupe yapmadım milleti keklemedim.Insanlar 10dk da koseyi donerken biz neden gecelerce uykusuz kalalım...

hepinize ii oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

bariz dupe bu. Hangi akilli 400+ BUS alir .. daha fazlasina satmak icin mi ? Millet gider charondan alir efendi efendi

Charon'un sifresi mi ? cok ilginc nasil olacakmis charon'a sag clickleyip enter password kismi falan mi cikior yada charona pm atip chatboxta parolayi mi söylüyoruz .. :D komik teoriler . Seni güzel kandirmis bu hikaye ile[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...