Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OmG -OmfG

DarkShines

Öne çıkan mesajlar

Ya yılın en rekor olayı bana göre şimdi herkes kosp u biliyo.
sabaha karşı eslantta tk çıktı 2 tane noob geldi
lvl 55 biri biride 50 falan full plate li falan 2 tip
yanlarındada 1 tane 1920 healler war.
Ve ksop kullanıyolar 2 noob birden başladı tk ' ya
light feet atıp koşa koşa 2 sn de %50 hpsi gitti tk nın bu olayıda eslant dts spotunda yapıyolar.
Ve sonunda tk yı öldürdüler 2 noob şaka gibi ama gerçek kospun acı faydası da denir. walla ne diim bilmiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben olayın nasıl olduğunu tam anlıyamadım... Kospun nasıl bi özelliği o artık höh! koşarken mi vurdu? tk onları kıçıyla öldürmüyo mu? Yoksa onlara vuramıyo mu?? Nooluyo bi deyiverin de ağız tadıyla bi deliriyim şurda...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

baba adam başlıyo macroya macro tk ya vurmaya başladımı heryerden vurun yanında başka bi yaratık olsun tk uzakta olsun yine ona vurur ve bu adamda kaça kaça çok rahat keser

drop neymiş acaba???[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 61
Np: 51000 :hrr:
Clan: TwiLighT
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Tüm npcler vuruyor. Yalnız gördüğüm nokta programın kendisi mana ve heal doldurduğu için pot yanınızda bolsa yatma şansınız %0 light feet olayını kendi atıyor. 5li ok atıyor ve nasıl oluyorsa hepsi hedefi buluyor. Yani beşte beş Dm keseni gördüm ben dalga geçer gibi kesiyordu. Evet gerçekten biran önce çözüm uygulansın. Yani tamamen kaldırılsın yada yapılamoyorsa kullanmıyan kişilere karşı farklı özellikler verilsin. Eski Adonisçiler bilir. 1500 lük buff kağıtları ve speed potionlar vendorlarda satılırdı. Coinle knight cashle değil. Ya böyle birşey yapılsın. Yada tamamen çözüm uygulansın.

[Bu mesaj DiABoLiK tarafından 18 Ekim 2005 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...