Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyhper ServerindayDIM:(((((((((((((((

Miqrop_AmidoN

Öne çıkan mesajlar

cyhper da bu sabah oyunu açtım eslantta dolaşıodum. Dts lerin oraya gittim karşıma HagarD denilen ... herif çıktı zamanında boss keserken ne tradeler atmıştı bize. Biraz atıştık adamı görür görmez zaten başladım sayıp dökmeye ondan sonra da bana dedi ki AZ sonda DC olucan ii bak giitti çar dedi
bunu bundan önce 5 6 kez sölemişti ama hiç bi .. olmamıştı ben de aldırmadım ama ortalıkta dolaşırken durduk yere dcwerdi ondan sonra da daha açamadım çarı. Tıklıyorum çarın üstüne DC oluyom hemen.... plz help me eer ban yediysem kaç gün ?
bunu nerden öörenebilirim. + GM ..nesine para werirsek falan açılıomuış çar bööle bi imkanı naasıl oluşturabilirim? HELP ME PLZZzzzz[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN
mesleği : hiıl wermek
Sosyal ağlarda paylaş

baba içimi rahatlatıon da benimkisi başka ben de skill bug da wardı bi gün öncesine kadar kosp da kullanmıştım ya o Hagard denilen dingil çek ettirdiyse çarımı ??
kesin ban bu yaaa :((( weya aranızda hiç ban yiyen yok mu ban yiyince nasıl oluyo ?[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN
mesleği : hiıl wermek
Sosyal ağlarda paylaş

E kimse kalmadı ben kendi üstüme alınayım ve cevap vereyim
Neyini kıskancam bea :)

Kospta var skill bugda var bende. Dupe de yaparım. Cz de np transferi bile yapıyom. Neyini kıskancam ben bunun. Hem banlanmış işte :) Gitti karizma :P[signature][hline]Kahrolsun Kempire / Kompire
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...