Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

###All kosp users are being banned###

KazemAnk

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar paralı kosp ları banlayamazlar bilginiz olsun.parasızlar banlanıyor....nugun 3 gunluk olanla ban yazısı gelince girdim denemek için banlayacaklarmı diye pirest im 3 lvl atladı ban falan olmadı sıkıldım cıktım....paralı kullanalların ban sureside 4 gundur resimleri forumda yanınlansa bile... bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

Peki gercek kullanmayanlar dıyorsunuzda.Diez de dıkkatımı cekti rebelde20 strokes 411 vs vs. bu adamlar kospuz oynuyor su an ve o kadar adam yatıramıyorlar.1 Haftadır dikkatımı cekti.Diez için ama sadece.Bence su anda onlarda korkudan kullanmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Banlananların hangisi kosp u paralı alanlardan?
kaçı lvl 40 üstü?
kaç tanesi üye?

Hepsi yalan kuru iftira megantereon mu ne bi köpekler var oraya bi gidin bakın 3 gün önce bi adam oturdu oraya şuan biri 62 biri 61 lvl olmuş halada kasıolar.
ash lere gece bi gidin bakın
goblinler zart zurt her yerde bunlar var
sadece en ezikleri banlıolar bide notice geçioki sanki çok güzel bişi yapıolarmış gibi .
onları banlasa ne olcak banlamasa ne olcak. adam gibi banlasa ya hepsini. kullananında çiçek böcek kullandırtanlarında çiçek böcek. cafede eleman 7/24 apos lara girio zart zurt daha lvl i 3 haftada 57 oldu bu herifler 3 günde 62 oluo[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 90xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 18 Ekim 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
banlanmışım hadi hayırlı olsun

Çok üzüldüm
:tebrikz:[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 90xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 18 Ekim 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...