Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Tane Embesil Video:)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

skystar2 iyidir :D sewerim.. hakkaten arada çok güzel şeyler çıkar satarsın para kazanırsın euheue[signature][hline]- bir saattir izliyorum sinirlerime hakim olamadim. bence programiniz cok bayagi, cok ucuz!
- efendim biz programimizi herkes alabilsin diye ucuz yapiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Benim elime eski bir digiturk abonesinin 90 lık çanagı geciyor.Birde skystar 2 digital tv kartı alıyorum.Bu 2 li ile offline download yapabilirm gibi.Sen hangi uyduyu kullanıyorsun ve kullanılabılecek uyduların birlistesi varmıdırki ortamda ?

HOs konu ana baslık dısına uzanmakta ama napalım :)[signature][hline]Bursa'nın sinema rehberi
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten embesil[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WhiteDagger, 17 Ekim 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
Benim elime eski bir digiturk abonesinin 90 lık çanagı geciyor.Birde skystar 2 digital tv kartı alıyorum.Bu 2 li ile offline download yapabilirm gibi.Sen hangi uyduyu kullanıyorsun ve kullanılabılecek uyduların birlistesi varmıdırki ortamda ?

HOs konu ana baslık dısına uzanmakta ama napalım :)
sorularinin hepsine burda cevap bulabilirsin[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...