Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'de nasıl öldünüz?

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

bnudaha önce anlatmıştım bigün cz de sabahın 4 30 una kadar gezdim kimse kalmamıştı o kadar çok gezdim ki boş haritayı sonra bi baktım towna geldim dedim gidim warrior halimle town basam basmaya başladım hp potunu girdim içer ama towerlardan tık yok ulan noluyo demeye kalmadan anladımki bizim towerdayım[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
www.forever-isc.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

Cz de Nasıl öldüm:) Komik Bi olay İster inanın ister inanmayın ama gülsemmi aglasammı desem önümde_soulslayer_ gidiyor buna güvenerektan peşine takıldım:) baktım karşıdan bi tane elmorad warior geliyor F9Devil çarpışmalarını beklerken _Soulslayer_ town yaptı öldüm :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...