Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal Hayat tipi oyunlar (sanal parayi gercek paraya satmak vs.)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Ya belki bileniniz vardir zamaninda bi oyun vardi iste oradada adamin teki 20$ dolara bi oyunda ada satin almisti falan, bu tip oyunlari bilen varmi aranizda isimlerini yani. Bir arastirma kagidi yaziyorumda ona lazim.

http://www.secondlife.com gibi bisi buldumda bu tip baska ne oyunlar var bilginiz varsa buraya yazarsaniz seviniirm :)[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 17 Ekim 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
10.000$ verdiyse bi oyundaki ada için, İstanbul'a gelsin, 1. köprüden aşağı atlasın. Ne manyaklar var ya...
sacmalama olm o salak o adaya 10bin verdiyse gelsin biz ona kopruyu satariz 5bin isteriz havada kapar:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi okumamakta neden ısrar ediyosunuz ya :P

Adamın oynadıgı oyunda itemler gerçek para ile :D
adayı 25bin600$ verip almış.bu ona görede bana görede bi yatırım.
o adanın tüm hakları o adamın eline geçiyor oyunda.
orada maden kazmak isteyende oraya ev kurmak isteyende o adama gerçek para ile para ödüyor.
fazlasıyla çıkartmıştır o parayı.oyuna başlarken belli bi miktar para yatırıyorsunuz size bonus para veriyor onla eşyadır şu bu alıyosunuz falan.[signature][hline]Satılık bir kaç donanım parçası (ucuz)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam ticaret yapıyo kısacası niye anlayamadınız bir türlü =)
Nasıl sen bir arsa alıp üzerine bişeyler dikip gelir elde etmeye çalışıyorsan adam da bir ada almış. adanın da özelliklerinden faydalanarak para kazanıyo işte bu kadar basit :)[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..
Sosyal ağlarda paylaş

Yani oyuncular adama parayı oyunda mı ödüyo oyun parası olarak, yoksa bankaya mı yatırıyo? Oyun parası veriyosa ben bu oyunda elde ettiğim parayı bi bankaya yaktarabilir miyim? Birazını okudum topiğin de buna cevap alcak kadar okumadım heralde :)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...