Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Neptulon Realm Başlığı

Qui

Öne çıkan mesajlar

said:
A great number of characters have already migrated to Neptulon from Daggerspine and Warsong. Due to the very sharp rise in population on Neptulon we will keep a very close eye on the population numbers from now on. Migration will still be open between 03:00 and 15:00 CEST Thursday September 29th, but migration to Neptulon may close at any time after that. If you are dead set on migrating to Neptulon, Thursday September 29th may be your last chance.

15:10'da hala açıktı.. Acele edin 30dk kaldı.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher] | Crook[Al'Akir]
Sosyal ağlarda paylaş

Warsong'daki çileden bıkarak ben de ilk gün buraya geçtim. Geçer geçmez de guildle hemen gidip (Black Dawn) Magmadar'ı kestik :D. Hem yeni bir guild olması (en azından bu sunucuda), hem de tecrübesiz arkadaşların çoğunluğu oluşturması bizi daha da sevindirdi tabi. Arcanite Boots'u kaçırmam işin trajik yanı :).[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revell, 02 Ekim 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
Blackdawn hakkında biraz bilgiverirmisin? Ben genelde PVP ye ağırlık veren bir guild arıyorum şuanda Good Omendayım fazla bir etkinlik göremedim şimdiye kadar. Dnu ya gireyim dedim adamlar KPSS ile memur alıyorlar sanki

Revell;
Black Dawn bu sabah itibariyle Revert (adı yanlış yazmış olabilirim) adını alarak 3 farklı dost loncayla birleşti. Ben de ilk başladığımda Good Omen'daydım ama dediğin gibi pek bir etkinlik yapılmıyor.
Revert'de düzgün olarak her haftasonu MC raid var (5dk sonra başlıyor). Bunun yanında haftaiçi 2 gün de Zul'Gurub yapılacak (birini geçen hafta yaptık). Şu ana kadar girdiğim loncalar içinde en iyisi diyebilirim. Ne var ki sanırım alımlar durdu. Yine de biraz ısrar ederim gelmek istersen. Oyundaki ismim Tetrandraus.[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Evet TH'da Alliance üstünlüğü var. Bir an önce gelseler de denge sağlansa. BG'ler de saatlerce beklemekten sıkıldım (bu aralar biraz düzeldi ama :)).[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 5 ay sonra ...
Szasstam said:
ölmüş server galiba ?
yaşayan arkadaşlar son server durumu hakkında bilgi verebilirmi ?

6 ay önce oyunu bırakmadan evvel epey sağlamdı sunucu. Horde tarafında Imbalanced var mesela (dünya'da iyi yerdeler), benim eski loncam Underrated var. Alliance daha şanslı Furius filan gibi 5-6 iyi lonca vardı.

Tabi 6 ay içinde ne olmuştur bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
6-7 ay öncesine kadar Neptulon'daydım ben de.

Lonca olarak Avrupa'daki 2-3 loncayı barındırıyor. Imbalanced, Bad Omen (gerçi bu transfer oldu diye duydum) ilk aklıma gelenler horde tarafında. Alliance'da da yanlış hatırlamıyorsam 5-6 tane Avrupa'da ilk 100'e filan giren lonca var.

Tabi geri kalan insanlar ne yapıyor, heroic mi yapıyor dersen; her iki factionda da en az 10 tane memnuniyetle katılabileceğin lonca var ki bunlar, yukarıda saydıklarının 1-2 boss arkasından geliyorlar.

Yani diğer sunucular gibi korkunç bir uçurum yok arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...