Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Town-legcut

MaJeste

Öne çıkan mesajlar

ben de size hic unutamayacağım bir olumumu anlatayım
diezde oynuyorum lvl 61 static mage
rebelde20 diye 70 lik warrşor var
KE gelmeden once 70 oldu
bi gun oyuna girdim cz deyim adam towna giriyo kulelerin arasın tek başına 1 kişi alıp cıkıyo herkze paniklemiş orda geldi bana da caktı oldum
sonra tekrar geldi ama bu sefer scroll kullandım ve icerde ben onu yatırdım sonra tekrar geldi ve bu sefer dondurduğumda kulelere yattı
olmek bana koymadı ama lvl 70 ken %1 kaybetmek ona koydu heralde ( o gunden sonra duşman olduk o sadece bana dalıyo ben de sadece ona dalıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

61 magenin 70 warioru yatırması için herhalde 50 tane nova atman lazım ve oda pot içmeyecek biraz garip geldi... ama karambole son vuruş yapmış olabilirsin tabi...[signature][hline]Nick......: LordSevo
Server...: Ares
LVL.......: 55+
(Hack ten sonra oyunu bıraktım ama paticik i bırakamadım :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle olmuş olabilir;
Arkadaş kulelerdenbahsediyor. Kuleler vurmuştur, etraftan bir kaçı sallamıştır. Arkadaşta son vuruşu yapıp almıştır adamı. Yoksa gerçekten 70 lvl'ı almak tek başına mage için çook zor.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Kimse bana hakaret için noob demesin. Ben zaten noob'um. +6 Chitin setle ve sadece +6 takilarla ne olunulabilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 17 Ekim 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
Şöyle olmuş olabilir;
Arkadaş kulelerdenbahsediyor. Kuleler vurmuştur, etraftan bir kaçı sallamıştır. Arkadaşta son vuruşu yapıp almıştır adamı. Yoksa gerçekten 70 lvl'ı almak tek başına mage için çook zor.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki adamı tek başıma almam imkansız cunku diğer warriorlara gore daha seri vuruyo ben sadece dondurdum ve kulelerde vurunca hemen oldu son vuruşu ben yaptım
ben onu defalarca o da beni defalarca oldurdu cz de
adamın 5070 hp si var
1-1 oldurmem imkansız ama dondurduğum icin pek fazla yaklaşmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...