Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3000 msj sorunsalı

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar nası kayıt fln olunuyo bı yardımcı olurmusunuz ?[signature][hline][b]cats rulz =)
cok sevdım onu cok hayatımda kımseye baglanmadıgım kadar cok baglandım ona neyın ne oldugunu yenı anlyıo ama ben anlamıyorum kadınları hiçbi zamanda anlasıamayacka yagane warlıktır. ama bilsin ki kendımden cok onu sevıyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

bitmiş olması lazım o geyiğin[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

yok hala warmıs arkadas aldı da sormayı unuttum cocuga[signature][hline][b]cats rulz =)
biliyo neyın ne oldugunu artık hersey duzenıne gırıcek ınsallah ama o kendıne guvenmıyomus daha once bırısı canını yaktı sanırım anlatmıyo bana bu kadar gözyaşından sonra işler oluruna varsın lütfen allahım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk seferde 100 kontur mu ne verıyosun 3000 msj bedave :D[signature][hline][b]cats rulz =)
biliyo neyın ne oldugunu artık hersey duzenıne gırıcek ınsallah ama o kendıne guvenmıyomus daha once bırısı canını yaktı sanırım anlatmıyo bana bu kadar gözyaşından sonra işler oluruna varsın lütfen allahım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bu hazırkart olması lazım kontur davası war ama hatlılarada oluo galıba 100 kontru parasını alırlar fln bilmiorm ıste bılgım yok :Dsignature][hline][b]cats rulz =)

[Bu mesaj Fransuxa tarafından 15 Ekim 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kossskoca patide bir kişi bile bilmiyo yane way anasını :Pp[signature][hline][b]cats rulz =)
Sosyal ağlarda paylaş

uff :Ppp anlatamıyorum kı bı turlu naıs kayıt olundugunu bılen yokmu ?[signature][hline][b]cats rulz =)
Sosyal ağlarda paylaş

Benım bıldıgım kadarıyla o kampanya bitti ama sen arkadasından ogrenip bizede soylesen bizde yararlansak.Bende kayıt olamamıstım ona =([signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

O kampanaya 3 ay önce bitti kayıy yaptıranlar yaptırdı şimdi onlarında 3000 sms olayı bitmek üzere.Faturalı hatlar içinde geçerliydi bu kampanya.100 kontur yukluodun hattına yada en az 100 kontur olması gerekioduhattında sonra bi servis numarası vardı oraya "MESAJ" yazarak sms atıyodun ve 100 konturu yada faturalıda 10 ytl gibi bi ücreti anında hattından düşüyodu.Böle işte ama bitti o olay biraz geç kaldın :D[signature][hline]Peki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...