Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dc Sonunda Orucunu Açtı

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

said:
Carsamba55, 16 Ekim 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
yaf giremiyom (:
Alalalala bende giremiyom ama ne yapayım akşama kadar bekleyecez servara gelincee kadar saat 03:00 ve ya 04:00 arası düzelir ben hiç heycanlanmıyom yeni patch te zaten oyunda birisi varsa dc edemiyosun adam seni hacklese bile oyuna girip dc edemiyosun :-/[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

patch1299 u sadece kurunca oluyor buna cozum.Bizim kafede ben daha yeni patchleri deep freeze oldugu ıcın atmadım sadece patch1298 (KE Patchi) ve patch1299 u attıktan sonra id ve pass ımı yazdım sonra bir mesaj cıktı sonra ok dedım server listesi onume geldi.Daha sonra 1302 patchi yuklu olan makınadan gırdım ve oyundaydım.Bu sekilde bir cozum buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç aslında oyunda askıda kalması tamamen ülke farkından kaynaklanıyor (yani kablo uzantısı/direnç) yada ona benzer bişi. çünkü dışardaki arkadaşların 1-2 sine olmuş bugüne kadar ve fazla uzun sürmemiş . 4-5 dk sonra girdik diolar.[signature][hline]Anne : Oğlum ne zaman mezun olacan sen?
Çocuk: Ya şu komboları öğrensem olacamda..
Bobert: Benim gibi kombolarsan gtmu verrim
BuRiaL: aa sen türkmüydün?
AresMajere: o.O
Çocuk: zzz
..
Sosyal ağlarda paylaş

abi açıkçası benim de başıma gelio arada bir ama habire girmeye çalışıom , azimle bişi eden duvarı deler :D[signature][hline]Anne : Oğlum ne zaman mezun olacan sen?
Çocuk: Ya şu komboları öğrensem olacamda..
Bobert: Benim gibi kombolarsan gtmu verrim
BuRiaL: aa sen türkmüydün?
AresMajere: o.O
Çocuk: zzz
..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...