Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online kotaya vurumu..

Graveyard

Öne çıkan mesajlar

Bu ara kota hesaplarıyla başım dertte. 3gb sınırlı adsl'm var. Nerdeyse 20 saat günde servera bağlı kalıyorum. Bunun günlük ortalama kotaya vurumu ne kadardır. Hesabını bilen varmı?[signature][hline]ALSHARO : Seni 55 yapıcam..
? - E ben 58 oldum.Nese düşersem çağırırım seni o zaman..
Sosyal ağlarda paylaş

Türk telekomun bir sitesi vardı kotanı takip edebilmek için. Ona gir ilk kotanı gör ondan sonra da gir tam bir saat oyna aradaki farkı gör oynadığın saatle çarp. Biraz bakkal hesabı ama gene de işe yarar hehehe :D[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Kimse bana hakaret için noob demesin. Ben zaten noob'um. +6 Chitin setle ve sadece +6 takilarla ne olunulabilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

ben günde 10 12 saat oynuyom bişey olmuyo merak etme video büyük dosyalar fln indirmedikçe bişey olmaz oyna dilediğin gibi :)[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bağlantı süreni ve download upload miktarlarını gösteren programlardan bir tane kurmayı denesen?
%100 kesin rakamlar olmayacaktır ama bayağı bilgi verecektir sana.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük sadece Ko ya girmiorum ki ben. Arkada internet sayfaları açık. Yeni programlar download falan. Zaten o kota hesaplayan programlardan da bi hayır görmedim daha.[signature][hline]ALSHARO : Seni 55 yapıcam..
? - E ben 58 oldum.Nese düşersem çağırırım seni o zaman..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...