Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telsim Cep Ogrencı

Shagrath

Öne çıkan mesajlar

ben suan turkcell kullanıyorum.Hazırkart ama bu telsım ın cep ogrencı reklamı ılgımı cektı.Sımdı dıyokı sectıgın 10 numarayla 5 dk. 1 kontur ama bu secebılcegım numaraların hepsı telsım mı olcak yoksa turkcell ve avea da secebılırmıyım?yada sızce alıyımmı ve avea nın mobıl ogrencı hattını hala bulabılırmıyım bı yerlerden.Çok saolun sımdıden.[signature][hline]--Borgır--
Sosyal ağlarda paylaş

nette satılıyor, mobil öğrenci var bende gerçekten çok güzel 20 dakkası 3 kontor 100 kontorle nekadar konuştuğunu hesapla artık, ama bazen durduk yere kapatıyor telefon konuşması sırasında mesala tam 1 saatte veya tam 3 saatte =)

ps: günde 5 saat telefonla konuşan biri olarak ehi ehi[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartı ile almıyosun, netten gittigidiyor gibi siteler var orda millet satıyo, telsim partner hedesi bile var =) Ocakda bitiyor şimdi alıp napıcanki hmm

ekim kasım aralık 3 ay =)[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

telsim in sitesinden buldum..
CEPÖĞRENCİ KAMPANYASINDA YENİLİKLER

CepÖğrenci tarifesindeki aboneler ;
Tüm Telsim numaralarını dakikası 1 kontöre arayabilecekler.

Diğer operatörleri ve sabit telefonları dakikası 6 kontöre arayabilecekler.

Ayda ücretsiz SMS hakkını doldurduktan sonra tüm SMS'lerini adedi 1 kontöre gönderebilecekler.

Ayda bir, bir defada en az 100 kontör yüklediklerinde, seçtikleri 10 adet Telsim veya MyCep numarası ile 5 dk.sı 1 kontöre, yüklemediklerinde ise 1 dk.sı 1 kontöre görüşebilecekler.

Ve işte en büyük yenilik:
Bir defada en az 250 kontör yükleme yapan tüm CepÖğrenci aboneleri, her yüklemeleri için 1 Temmuz - 31 Aralık 2005 tarihleri arasında, 250 SMS hediye kazanacaklardır.

Bu "çok özel ve avantajlı" tarifeden yararlanmak için öğrencilerin, öğrenci olduğunu gösteren belge ve kimlikleriyle Telsim CepShop'lara başvurmaları yeterlidir.

CepÖğrenci'nin Sağlayacağı Diğer Avantajlar:
- Her ay bir defada en az 100 kontör yüklendiğinde, ayda bir defaya mahsusu 100 SMS kazanma imkanı
- Aşağıda belirtilen CepInfo servislerinden, CepÖğrenci'ye üyelik tarihinden itibaren ilk 6 ay boyunca ücretsiz yararlanma imkanı;
Sözlük
Flaş Haber
Günlük Fal
Döviz Bilgileri
- CepÖğrenci aboneleri yukarıda belirtilen avantajların dışında, 7038'i ücretsiz arayarak ya da Telsim Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kontör transferi de yapabileceklerdir.

Esaslar
-Mevcut CepÖğrenci abonelerinin CepÖğrenci tarife paketinden yararlanabilmeleri için Telsim CepShop'lara, Telsim Hizmet Merkezleri'ne veya Telsim Müşteri Hizmetleri'ne başvurarak CepÖğrenci tarife paketine geçiş yapmaları ve indirimli konuşacakları 10 adet Telsim/MyCep numaralarını belirtmeleri gerekmektedir.
- Seçilen 10 numaradan herhangi biri en az 60 gün sonra değiştirilebilecektir.
- Yeni CepÖğrenci aboneleri sadece CepÖğrenci tarife paketinden yararlanabilirler.
- Kazanılan hediye SMS'lerin 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Bu süre sonunda kullanılmayan SMS'ler silinecektir.
- Hediye SMS'ler sadece (özel/tüzel) kişilere gönderilecek SMS'ler için kullanılabilecek, servis numaralarına gönderilecek SMS'ler için hediye SMS kullanılamayacaktır.
- 100 veya 250 SMS hediye kazanıldığında abonelere otomatik olarak bilgi SMS'i gönderilmektedir.
- 100 SMS hediyesi ayda bir defa kazanılabilecektir. Ancak 250 SMS hediyesi için kazanma sınırı olmayacaktır
- Sözlük hariç yukarıda belirtilen tüm servisler, servislere abonelik yaptırdıktan sonra CepÖğrenci abonelerinin telefonlarına kısa mesaj olarak hergün ücretsiz gelecektir.
- Aboneler, CepÖğrenci Sözlük SMS Servisi'nden 7038 numarasından faydalanacaklardır.
- CepÖğrenci aboneleri, 6 aylık ücretsiz kullanım süresi sona erdiğinde bilgi servislerinin kullanımına devam etmek istemedikleri taktirde, 7070'i arayarak iptal edebileceklerdir. Eğer servislerin kullanımına devam etmek isterlerse her servis için o dönemin tarifesi ile ücretlendirileceklerdir.
- CepÖğrenci aboneleri sadece kendi aralarında kontör transferi yapabilirler. Kontör transferi yapabilmek için abonelerin kontör hesaplarında en az 40 kontörleri olmak zorundadır.
- Bir defada en az 20 kontör transfer edilebilir.
- CepÖğrenci aboneleri bir gün çerisinde en fazla 100 kontör, bir takvim ayı içerisinde ise en fazla 300 kontör transfer edebilirler.
- Diğer CepÖğrenci abonesinden transfer olarak alınan kontörler;
* Aktif kullanım ya da bekleme sürelerini etkilemez.
*-Hediye Kontör ve SMS gibi kontör promosyonlarından yararlanılmasını sağlamaz.
*-İndirimli görüşme şartını sağlamaz.
- Promosyonel olarak kazanılan kontörler ile transfer edilen kontörler, hediye SMS veya indirimli görüşme şartını yerine getirmeyecektir.
- CepÖğrenci'den mevcut ve yeni bireysel MyCep aboneleri yararlanabilirler.
- CepÖğrenci'den yararlanmak için, abonelerin öğrenci olduğunu gösteren belge veya kimlikleri ile CepShop'lara başvurması gerekmektedir.
- Yeni abone olacakların 100 ya da 20 kontörlük MyCep başlangıç paketi satın alması yeterli olacaktır.
- Başvuru sonrasında CepÖğrenci'ye tanımı yapılan aboneler, CepÖğrenci'nin sağladığı avantajlardan yararlanmaya başlayabilirler.
- CepÖğrenci abonelerinin indirimli görüşme listesindeki çağrılar, CepAran kampanyasından hediye kontör kazandırmaz.

Sızce almalımıyım?[signature][hline]--Borgır--
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yarın almayı dusunuyorum ama sızce doğrumu yapıyorum??Hala bi fikir veren çıkmadı =)[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bnde almayı düşünüorum ama karar veremedim. öğretmen hattı mı telsim mi diye.çünkü ikisininde güzellikleri var.telsim kullanan baya bi var,ucuz olacak olnarla ama öğretmen hattı da beleş konuşma öğretmenler arası..3 ay sabit fatura 20 milyon .sonra 10 küsur bişiler...mesajlar ücretli ve dier op. i aramak çok pahalı.bıktım faturadan yaaa.şimdi t.cell kullanıyorum.acaip vergi kesiyorlar...[signature][hline]Düşmanını yenmen için, onu detaylıca tanımak en büyük silahındırrrrrr...
severken kararlı sevilirken yeterli ol
her ikisini de kaybettiginde sabırlı ol
Sosyal ağlarda paylaş

ıste alsammı almasammı dıye dusunuyorum yarın filan da arastırma yapıp kararımı werıcem..[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...