Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mini mini kedişler

bilinc

Öne çıkan mesajlar

Kızım shira yaklaşık 15 gün önce doğum yaptı ve 4 adet birbirinden şirin yawruları oldu. Hem evimin küçüklüğü hem de bunun dışında bir kedim daha olması nedeniyle istemeyerek de olsa annelerinde sütten kesildikleri zaman (yaklaşık 1 ay sonra)yawruları ücretsiz olarak vermek istiyorum. Eğer yawrulardan almak isterseniz buradan özel mesaj atabilir yada aşağıdaki numaralardan bana ulaşabilirsiniz.
NOT: Lütfen yawru olarak alıp 3-5 gün eğlenip sonra sokağa bırakacaklar değil, cidden hayvansever, kedisever olan kişiler benimle irtibata geçsin. Onların güzel bir yuva bulup iyi bir ömür geçirmelerini istiyorum.

TEL 0 212 529 89 51
0 535 369 33 23
Sosyal ağlarda paylaş

bizim de dükkanda war yawrular üzülüyorum ezilicekler diye arabaların altında ezildide bi 2 tanesi çok kötü oldum yane inş adam akıllı bakıcak birileri alır.[signature][hline][b]cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.
vazgeç artık yıldızlardan..
Sosyal ağlarda paylaş

resimleri varmı kedişlerin nası tatlıdırlar şimdi.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

resimleri var da telefonda var bir türlü pcye atamıyorum o sorunu halledersem buraya eklemeye çalışacağım. kedişlerimin birisi grili beyazlı tombiş (o hepsinden çok anneyi emiyor kerata) bir tanesi koyu gri maymun suratlı, bir tanesi siyahlı beyazlı masum suratlı, diğeri ise beyaz ağırlıklı siyah lekeli, birbirinden şirinler... ilgilenenler yukarıda bıraktığım numaradan arayabilirler...çevrenizde isteyenler olursa onlarında benimle iletişim kurmasını sağlarsanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
şehirde belirtirseniz iyi olabilir. vereceğiniz kişilerde arayacağını özellik vb. şeyler varsa onlarıda yazabilirsiniz. telefon numaralarınız ile ilgili size bir özel mesaj attım..[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

kod alanı 212 olduguna göre Kediler istanbul Avrupa yakasında =o)[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...