Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkese Slms...

WarriorTheLast

Öne çıkan mesajlar

Hakkımda Kosp,combo macro w.s.. iddialar atılmış ve tarafıma iletildi bu sebepten siteye kayıt yaptırdım . Arkadaşlar 2 seneyi geçkindir bu oyunu oynarım ve bahsi yapılan combo macro,dupe ,w.s.. ilgim olmamıştır .Oyuna girerim oyunumu oynarım ( zewk alıyorum ötesi yoq ) .Son konu 0000000 ; ewt bende 1 hafta önce öğrendiğim speed glitch muhabbetini oyunumda gösterdim fakat yaklaşık 6 aydır belki daha fasla süreqli humanlar ( benim gördüğüm - kapıştığım ) lvl ları 62-70 üstümde speed glitch denemeleri yaparak defeat moda soktular.İsteyenlere nick lerini de werebilirim.Konuşmak isteyenler warsa artık bu siteyi de takip edecem beklerim.. Herkese ii oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

iLk oLarak seLam abi =) Ben WarriorTheLast Bizzat Tanırım abim sayıLır.onunLa oyuna Beraber Basladıydık oyunda Kullandıgı Tek Legal oLmayan Şey 40 Lvl ken Abbys te açtıgı Auto Loot tur =) Daha da Bişi Demiyom...[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah utanmadan üye oluyorsun ver o zmn benden haksız aldığın npleri töbe yaa utanmadan birde ben yapmam etmem diyosun :S gözümemi iananyim horon teper gibi geliosun üstüme bide maliceiparazit warriortthenoob inflictid 1002 dmg , 289 dmg Press OK[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

Ya offf 2 dakka ara verip Su Yazdıgını okurmusun.. WarriorTheLast dioki porgram kullanmadım daha su oyun Boyunca dio yaptıysam herkes bana yaptıgı için oyunumda kendım yaptım dio.. Sen Diyon bide yapmadım deme gözümemi inanayım sanamı inanayım tarzı şeyler sölüon ben sana saçmalıyorsun diyince zaten elle yapılıo dion herkes onu dio zati elle yapılıo a.q.. Bide WarriorTheLast hakkında yorum yaparken daha dikkatli konus senın benım yasıtım deil o[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 12 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
var np :D üstüne bi daha alınmıyor biliomusun? :-p

gel 30 char aççam ^^ neyse abi olan olmuş hadi ii oyunlar. son bir şey warrior abiminde dedği gibi bu olay sadece 1 haftadır var... o da artık tak ettiği için...
bize yapıldığı sürece yaparız. bir aassini "lf gleech" yaparken gördünmü?[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas ile ilgli postu(filmi) ben atmıstım ,bu arada oda itiraz etmemis kabul etmis zaten :)

glitch harici epeyce uzaktan vuruslar var ,ikisi bereber nasıl olur/olurmu? bi warr arkadas acıklık getirse?[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 12 Ekim 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
gerçek haliniz işte onlar yaptı bizde yaptık umarım charlarınız 0 lanır ama olan olmuş zaten almışssınızdır siz eğlencenizi...

pff uzatmak istemiyorum ama anlatamadım size yani sana. bu olayı yıllardır yada aylardır yapmıyoruz. artık bize yapmalarından bıktık bizde öğrendik 1 hafta yaptık oaly bu kadar...[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 12 Ekim 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
arkadas ile ilgli postu(filmi) ben atmıstım ,bu arada oda itiraz etmemis kabul etmis zaten :)

glitch harici epeyce uzaktan vuruslar var ,ikisi bereber nasıl olur/olurmu? bi warr arkadas acıklık getirse?

Lag in de yardımıyla oluyor işte. Zaten gleech muhabbeti o... Yani ortada program yada başka bir şey yok lvl 66 char kendini 50np için tehlikeye atarmı? biraz mantık lütfen...[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

Ey yavrum be adamım gelmiş WarriorTheLast bu oyunun en eskilerindedir kendisi....

Benim şu anki Charımı 27 Lvl moradonda Larc Orc keserek yapan Sevgili Dostum Cem...

Hiç arayıp sormasanda ben seni moradonda gordugumde mutlaka bir pm atmaya çalışırım :D

Ve artık glitchers yapanlarda banlanıyor bunu kullanmasınız iyi olur :D :D[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...