Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The acc. is currently in use.....

st3am_tr

Öne çıkan mesajlar

Sanırım char askıda kaldı. Cz ye gidiyim derken current zone hatası verdi ve tekrar girmeye calistigimda:
"The account is currently in use. Would you like to disconnect previous connection?"

diye soruyor daha önce de oldu 2-3 defadan sonra girebildim fakat şimdi hic giremiyorum.1-2 kişiye sordum reset atılana kadar boyle dediler.Girmem için ne yapmak lazım?Ya da char boyle kaldı mı tekrar girebilecekmiyim falan filan vs...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bendede ara sira yapio ama fazla surmuyor.. ßaska bi arkadasin olmusdu 1 gun bekledi anca duzelmisdi .. Servere restart dan sonrada duzelebilir belli olmaz dene surekli sen gene..[signature][hline]Name: ::OverSouL::
clan: Knights
Server : Ares
Lvl: 61
np: 6xxx
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 15 Ekim 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
ok tesekkurler.Bide dioNea bisi sorcam bu serverların durumuna bi yerden bakıyoduk?hangi siteydi acaba link verebilirmisiniz?koservstatus gibi bişilerdi..

al canım

http://www.knightempire.com/server/stats.php[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

login server dunden beri online ve dun yaklasik 9 saat girememishtim sonra kurcalarken ilginc birseylere rastladim.

http://forum.paticik.com/view.php?id=149781&page=2

burdaki yazimi okursaniz belki yardimci olabilir.
bir deneyin derim.

proxy olarak japon proxysi secin. o programda proxy nin nereye ait oldugu gozukuor zaten.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 15 Ekim 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
geceleri servera restart çekilince
düzeliyor
benim başıma hep geliyor :(

valla tam bilmiyom ama beramusa dün akşamdan beri res çekilmedi herhal giremiyorum çünkü :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...