Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNIGHT EMPIRE PARALI OLUYOR

UnOLaCoNoCo

Öne çıkan mesajlar

elımde hıc bı zaman patlamaz
cunku trınaları cok ucuz fıyattan aldım yanına da +6 shard alırım basarım +7 e olanı satarım yıne karım olur swıft potları su anda 50m den kyum anın da gıder[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

Amma saf varmış bu forumda ya

Fake kredi kartlarını, paypal hesaplarını ortalama 16 saat sonra anlayabildikleri için ve ChargeBack den adam banlamamak için bu şekilde bir sistem yapmışlar. Yani eğer bir sorun yoksa aldığın scrolları satabilecek yada kullanabileceksin. Adamlarda güzel bir şey düşünmüş.

sen git 999a sat scrolları bi uyanık sensin bu oyunda herkez salak dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de tam olayin biraz yanlish anlashilma icerdigini yazacaktim ki yazmish tosun pasha.
Power Up tan alinan itemlar ancak 24 saat sonra trade edilebilir ve merchant a koyulabilir hale geliorlar..
henuz onlarin trade ve merchantinin yasaklanmasi gibi birsey yok..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

Sadece paralı yapmak yetmez; Artı:

-Savcılıktan adli sicil kaydı.
-Nüfus müdürlüğünden vukuatlı nüfus cüzdanı örneği.
-Muhtarlıktam ikametgah belgesi.
-Yetkili bir sağlık kurumundan sağlık raporu.
-Reşit olmayanlar için veli izin belgesi de lazım :D[signature][hline]Önce Saygı ; Gerisi Gelir.....
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen saçmalık olur bu şekilde bir çok userda azalma olur ticarette oyunun bir parçasıydı şahsen ben bu salak oyuna para vermek istemiyorum çünkü boşa gidecek[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...