Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNIGHT EMPIRE PARALI OLUYOR

UnOLaCoNoCo

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ke artık yavas yavas paralı olmaya basladı nasıl derseniz... 1302 pack ile gelen yenı uyelık alanların night cash ile aldıkları itemler ve trına merchant a ve trade den verılmıor boylece herkesı premıum almaya zorlayıp ücretli oyun için ilk adımı atmış oldular... bu arada 1302 den once uye olanların power up strore itemlerı de maradon pazarında tavana vuracak en gec 1 hafta içinde siz de goreceksınız trına en az 999m olur :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 15 Ekim 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
bu arada 1302 den once uye olanların power up strore itemlerı de maradon pazarında tavana vuracak en gec 1 hafta içinde siz de goreceksınız trına en az 999m olur :D

işte benim bittiğim an yani bir muammı bu tamam ben 7 aydır arada yenileyemediğim zamanlar hariç Premium kullanıyorum neden 1302 den önce alanların itemleri tavana vuruyo benim çarşamba günü üyelik yenilemem lazım şimdi nolcak benim itemlerim farklı mı olcak pahallımı olcak satılmıcakmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 15 Ekim 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
said:
UnOLaCoNoCo, 15 Ekim 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
bu arada 1302 den once uye olanların power up strore itemlerı de maradon pazarında tavana vuracak en gec 1 hafta içinde siz de goreceksınız trına en az 999m olur :D

işte benim bittiğim an yani bir muammı bu tamam ben 7 aydır arada yenileyemediğim zamanlar hariç Premium kullanıyorum neden 1302 den önce alanların itemleri tavana vuruyo benim çarşamba günü üyelik yenilemem lazım şimdi nolcak benim itemlerim farklı mı olcak pahallımı olcak satılmıcakmı ?

arkadasım sen gec baslamıssın oyuna o zaman 1 hafta daha erken baslasaydın veya ilk aldıgın premıum u 7 gun once alsaydın senın ıtemler de satılacaktı veya bnım gıbı akıllı olup erken davranan olursa para dan yana köşeyi doner.... mesela ben su anda dıez serverın da pazar da ne kadar cok power up store itemi varsa topladım stokladım 1 hafta sonra bunları tavan fıyattan pıyasaya surecem almasınlarda goruyum ıhtıyacı olan herkes alacak :D bu taktıkle bende koşeyı donecem:D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 15 Ekim 2005 11:10 tarihinde demiş ki:
ya dedigin gibi tavan yapmazsa ne halt etces :D

nasıl yapmazsa sen bı uyelık al şimdi itemlerı pazara koyabılıyormusun veya trade'den verebılıomusun...
pıyasada az bulunan ıtem veya gercek hayatta dıyelım pıyasada cok az bulunan bır mal ne kadar ucuz olurkı mesela: elmas,zümrüt bunlar cok mu ucuz herkes alabılıyormu sende varmı işte bu itemler de pıyasada az olunca zümrüt gıbı elmas gıbı degerlı olacak...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 15 Ekim 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
trina falan belkide buff ac vs ps itemleri pek fazla artacagını sanmıyorum esidende alıp satan cokdu simdi shouttan bagırcaklar merchant olmucak tek fark bu olur bence öyle aklınza gelebilecek büyük bi artış olcagını sanmıorum

kardeşim anlamıyormusun sen merchant olmayacak ve trade den de verılmıor dıyorum ıyı ben shuttan bagırıyorum bende trına var verın ıtemını basıyım trınayla olursa verırım ahahaha ne gusel olur ama ahahah :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

ve sen arkadasım sen de buna ınandın ama bellı etmek ıstemıyorsun yalanlayıp pıyasadakı butun itemlerı toplamak mı nıyetın benden soylemesı 1302 pack ınden once uye olan varsa power up store ıtemlerını 1 hafta bekletsın bakın goreceksınız 1 hafta sonra bana dua edeceksınız[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

benım elımde bulunanlar 1302 pack den once alanların trınaları yanı pazardan cektım ve pazara koyabılıorum bunlar bıtın ce herkes kendı yoluna :D ama bunlar benı köşe yapacak:D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

biraz arastirin, okuyun iskembeden sallamadan once.

1301 Patch Update 24 Hour Hold - 10/13/2005
In order to protect and serve our Knight Online users better, a new patch has been implemented regarding transfers. Players may use the new items they have purchased with the same account, however, transferring of any items to other accounts will not be allowed until after the course of 24 hours.
[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 15 Ekim 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
:( şimdi hapı yuttuk ya off KO yu bırakmayı denedim ama olmuyo sigara gibi :hrr:

yoo ben cok rahat bıraktım level 61 mage wardı sildirdim charı bu kadar basit hiçte tınlamadı itemler fln onume gelen civcive dagıttım[signature][hline][b]cats rulz =)
cok sevdım onu cok hayatımda kımseye baglanmadıgım kadar cok baglandım ona neyın ne oldugunu yenı anlyıo ama ben anlamıyorum kadınları hiçbi zamanda anlasıamayacka yagane warlıktır. ama bilsin ki kendımden cok onu sevıyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 15 Ekim 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
biraz arastirin, okuyun iskembeden sallamadan once.

In order to protect and serve our Knight Online users better, a new patch has been implemented regarding transfers. Players may use the new items they have purchased with the same account, however, transferring of any items to other accounts will not be allowed until after the course of 24 hours.

+1[signature][hline][b]cats rulz =)
cok sevdım onu cok hayatımda kımseye baglanmadıgım kadar cok baglandım ona neyın ne oldugunu yenı anlyıo ama ben anlamıyorum kadınları hiçbi zamanda anlasıamayacka yagane warlıktır. ama bilsin ki kendımden cok onu sevıyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 15 Ekim 2005 11:28 tarihinde demiş ki:

ne demek istiyoo türkçeye çerivirin pls[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :17k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...