Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminatör 3 - Rise of the Machine (doğrumu ? :))

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

terminator serisiyle ilgili tavsiye edebilecegim tek sey 2. filmin kamera arkasini izlemeniz .

teknoloji harikasi efektlerin pek cogunun sac kurutma makinasi ve civa yardimiyla cekildigini izlemek cok zevkli .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

2. film gelmiş geçmiş en iyi birkaç devam filminden biri olarak gösteriliyor zaten.
3. film sadece üçleme olsun diye çekilmiş gereksiz bir film.
Ama Loken'i BloodRayne olmadan önce son bir kez izlemek de hoş olur.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

abartıldığı kadar kötü değil , ben beğenmiştim filmi[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada terminator 2nin alternatif bi sonu var- gerçi alternatif deil uzatılmış denebilir- bu sarah connor yaşlanmış falan, johnun da çocuu mocuu olmuş o rüyasında gördüü parkta takılıyolar. anlatıyo sarah teyze olmadı engelledik falan diye. direkt 3. filmin içine edio eheh :D[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 11 Ekim 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar izleyince hikaye olarak o kadar da kötü olmadığını anladım, tüm filmleri birbirine ve geleceğe güzel bağlıyor.
4 5 6 7 mi? O kadarını bilmem de bi de gelecekte olanları anlatacak bir T4 güzel olurdu. Belki insanlar makineleri yener bu defa.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

filmin dengesini yine kurcalarlar mesela insanlar 1 gelişiyosa robolar 3 gelişiyo der yine gıdıklarlar[signature][hline][b]cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.
vazgeç artık yıldızlardan..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eldar_Knight, 11 Ekim 2005 10:02 tarihinde demiş ki:
bencede I. filmin yerini tutamaz..

kesinlikle katılıyorum, izledim ve aklimdan gecen aynen buydu, uber benzerlik yoksam kardeşmiyiz[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
I try to put myself to sleep but I miss the one I love..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_Hand, 11 Ekim 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
bu arada terminator 2nin alternatif bi sonu var- gerçi alternatif deil uzatılmış denebilir- bu sarah connor yaşlanmış falan, johnun da çocuu mocuu olmuş o rüyasında gördüü parkta takılıyolar. anlatıyo sarah teyze olmadı engelledik falan diye. direkt 3. filmin içine edio eheh :D

eheheh:D[signature][hline]Through nature's inflexible grace I'm learning to live
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...