Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lütfen yardım GOLD PREMIUM HAKKINDA

barbarian

Öne çıkan mesajlar

allah bilir yine bug olmuştur geçer 1-2 gün sonra[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

"24 saat gecmesini bekle"
cok mu zor sunu okumak ya? cok mu zor resmi siteye, diger forumlara goz atmak?

1301 Patch Update 24 Hour Hold - 10/13/2005
In order to protect and serve our Knight Online users better, a new patch has been implemented regarding transfers. Players may use the new items they have purchased with the same account, however, transferring of any items to other accounts will not be allowed until after the course of 24 hours.
[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca herkes bu yazılanları anlayacak yeterli ingilizce ye sahip olmayabilir burada da sizin iyi niyetinize sığınıp yardım bekliyoruz bunu yapmak veya yapmamak sizin elinizde yardım ederseniz teşekkür ederiz etmezseniz de canınız sağolsun der çekiliriz. daha nazik olmanızı bekliyor ve teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 14 Ekim 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
24 saat gecmesini bekle..

canim kardesim o yuzden ilk olarak sana bunu dedim.. sen kalktin cicek bocekti, oyunu yapanlari allah kahretsindi saydirdin. madem yardim istiyorsun neden gormezden geliyosun yardimi o zaman?[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...