Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mustaine Kararını Verdi

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

"I have made up my mind [regarding whether I will continue with MEGADETH or pursue a solo career] and will tell you all on the night of the Buenos Aires concert [on October 9]. It will be up to the fans in Argentina to break the news to you after their last song."

Dave Mustaine megadeth le devam edip etmiyceğini yeni bir dvd kaydedilecek olan arjantin konserinin sonunda açıklayacak.. Zaten Megadeth in şu anki durumunda bile bence solo kariyer gibi gidiyo ama yine de Megadeth olarak devam etmesini isterim şahsen[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

ne değişecek ki? şu an mustaine haricindeki megadeth üyeleri -ki hepsi birbirinden iyidir birbirinden pırlantadır- mustaine'nin saz arkadaşları olarak muamele görüyor. bir *grup* mantığı aramak yersiz megadeth için.. dave mustaine megadethi kapatsa başka bir grup kursa solo performans devam etse grubun adı "mustaine's band" gibi bir hede olmayacak mı zaten? yada hiç öyle olmayacak sadece dave mustaine olarak geçecek isim arkadasında çalanlar sık sık değişecek. sık sık üye değişmesi durumu zaten megadeth'de mevcut.. böyle gereksiz atraksiyonları esefle kınıyorum..[signature][hline]Papirus*
Sosyal ağlarda paylaş

Blackmail the universe albümünde sanki Megadeth sadece Mustaine olmuş gibi gelmişti bana. Ama öncesinde öyle hissetmememin sebebinin David Ellefson olduğundan eminim. Ha evet Megadeth bi marka. Ama "Dave Mustaine" adını kullanarak bi albüm çıkarsa yine satar.. Ama Megadeth = dave Mustaine olmuşken ne manası var ki?..
Sosyal ağlarda paylaş

Heycanla bu akşamki konserini bekliyorum ... Yani izleyebileceğimden değil de :D neyse dvd gelince direk alıcam tabii ki keşke izleyebilseydim ya[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
Tears filled my eyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bleeding, 09 Ekim 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
Heycanla bu akşamki konserini bekliyorum ... Yani izleyebileceğimden değil de :D neyse dvd gelince direk alıcam tabii ki keşke izleyebilseydim ya
edit : Türkiye saatiyle gece 3:40 da başlıyo internetten de izleme imkanımız var ama o saatte izleyemem mecbur dvd yi bekliycez

edit : pardon edit yapcaama quot yaptım[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
Tears filled my eyes
The sad scene replays
Of you walking away

[Bu mesaj Bleeding tarafından 09 Ekim 2005 20:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne megadave mi dediniz? ha ii doğru duymuşum...[signature][hline]Silent dance with death...
Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Penthesilea, 31 Ağustos 2005 02:23 tarihinde Dela hakkında demiş ki:
Adami cidden kaybettik, eskiden clubberdi, simdi Sabanci'nin delisi oldu
Penthesilea, 02 Eylül 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Oha 1.97lik kiz ya zergdir ya troll
Sosyal ağlarda paylaş

Some Kind Of Monster izledikten sonra asıl Lars'ın haline, Kirk'ün kimliksizliğine, James'in bıkkınlığına gülmek lazım.
Dave'in "olanlar yüzünden insanlar Metallica ...tüne girsin diye bağırıyorlar bana" demesi çok güzel açıklamadır.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya da onlar dünya çapında 90 milyon adet satarken ben sdc 19 milyon adet satabildim demesi..Metallica'nın bir dev olarak gurup elemanlarının geçirdiği sendromlar psikolojik olarakda gayet doğaldır ki Newsted piç gibi bırakıp gitmesi de ayrı bir darbedir.Dave Mustaine ise saygı duyduğum bi müzisyendir ama yanında Marty yokken Megadeth de sdc ondan ibarettir.Salyası akarak şarkı söyler artık bknz:megadeth-rude awakening konseri...[signature][hline]D'akmor J.Matthew
Schools are prisons...
Sosyal ağlarda paylaş

SKOM görüntülerine gülünmez ama, dediğim bu kadar basit.
Çok albüm satmak kişiliği düzeltmiyor.
Ne kadar egomanyak bir hasta olursa olsun, Dave bu konuda Lars'ın torunu gibi kalıyor.
"Para kazandım, oh taht benim" diyen adamı görüyoruz işte, "Grubum dağılıyor" dediğinde "sen kimsin de grup kim?" cevabını alabiliyor...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

İtalya'da Gods of metal gibi bir festivalde sürekli saatine bakarak çalan ve bugün çalabildiğim kadar şarkı çalıp gitmek istiyorum diyen bir adam ne kadar bir idol olabilir beyler..Gerçekler bu James ve Lars'ın ruhsal durumları çökük olabilir ama sahnede çatır çatır çalıyorlar Dave Mustaine'in bir sahne performansı diğerini tutmuyo adam isteksiz artık..[signature][hline]D'akmor J.Matthew
Schools are prisons...
Sosyal ağlarda paylaş

Dave Mustaine çaldığından her zaman zevk alan ve zevk veren bi insan bence iyi izlememişsin[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
Tears filled my eyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...