Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mustaine Kararını Verdi

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

saç muhabbeti klasik zaten eddie vedder saçları kesip klip, çekince 1 dk. saygı duruşu yapmıştık =)

2001 - 2005 karşılaştırması yapamam ben sadece 2 konsere de gitmiş arkadaşlarla konuştuğumda ilkinin biraz daha iyi olduğunu duydum onlardan. ama 2. konsere gidemedim bilemem...[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

sizin kafanızda "popüler oldu artık uyduruk grup" fikri var bence.master of puppets gibi and justice for all gibi albümler yapmış bir grup.neyi koyucan karşısına onun rust in peace mi? holy wars mu? peace sells but who is buying mi! hiçbir albümü bunun karşısına geçebilirmi bu bundan çok daha iyiydi diyebilirmisiniz? denmez hakarete girer.

neyse siz megadeth fanı olabilirsiniz ama gerçekler acıdır metallica herzaman üstündür.kağıt üzerinde albüm satışlarından bile bellidir.uzatmaya gerek yok[signature][hline]ardından görülür ki tünelinin sonundaki dindirici ışık,sana doğru gelmekte olan bir yük treniydi sadece
The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

ya kimse megadeth pwnz m3t@llic4 demiyo zaten ama son hallerine bakarsak bence megadeth çok daha önde. ha eskiden metallica daha başarılı bi gruptu o ayrı, ama metallicanın son hali bana sorarsanız içler acısı.[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Dorek- Dwarf Warrior Bloodhoof/eu
Sosyal ağlarda paylaş

Off craven senin derdin ne? Metallica-Megadeth karşılaştırması muhabbetleri iyice baydı artık ki karşılaştıramazsınız biri thrash yapıo, ötekinin discographysine bakıldığında thrashden heavy rocka,hmden hardcore'a her bi b.k var. Biri kimliğini çok uzun zaman önce yitirdi öteki hala ayakta.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 13 Ekim 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
Biri kimliğini çok uzun zaman önce yitirdi öteki hala ayakta.
[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

megadeth-metallica karşılaştırılması yapılmıyor tabii ki ama bence de metallica çok daha iyi işler yapmıştır,craven'in dedikleri bu noktada doğru,tabii ki megadeth şu anda daha çok istediğimiz türü yapıyor,son zamanlarda daha iyi işler yaptı ama klasikleri,efsaneleri metallica yaptı,yani genele bakarsak da mtllc rullz :)
ha bu arada megadeth konseri bence de baya iyiydi,tornado of souls çalınınca zaten kaybettim kendimi :)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

madem ayrıntılara girdik kendi fikrimi söyliyim. Bence Metallica'nın harbi efsane 2 albümü var Master.. ve ride the lightning.Megadeth'in de rust in peace'i var. Bunların dışında geçmişlerine genel olarak bakarsak Megadeth üstündür bence "thrash metal" baz alınırsa, haa siz satışlar,popülerlik dolayısıyla büyüklük karşılaştırıyosanız Metallica'dır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pha, 14 Ekim 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
Mustainei, Megadethi tartışmak gereksiz, hele metallica ile karşılaştırmak tamamen gereksiz ayrı kulvarların bandleri eheh.

olm griz sen metallica dinleyip de pok atsan neyse de 2 şarkı bilmezsin sorsam :) maksat populer olmayanı tutmak değil mi?
requem rip efsane olabilir ama diğerleri sadece iyi albümdür diye düşünüyorum.[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...