Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Uygunu Nedir?

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar serverların en uygunu hangisi. ?? ben yeni bi char actım lvl 32 priest su anda. hangisinde itemleri en ucuza alabilirim ?_ hangi serverda???[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Assasian
Level: 57
Clan: InTouCHaBI3
Server: Diez
Np:5xx

Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak bi server seçmiş olmasın.LvL 32 priesti hangi serverda açtıysan orda oynamak zorundasın.Neyse sonucunda hangi server diiye soruyosun ama butun serverların durumu kötü.Knight Online oynanmaz duruma geldi ama nedersen de bence cypherda oyna orası daha rahat.

LvL:64
Server:Beramus
Nps:100k
Type:Shadow Vain
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar diez hariç heryerde charım var ben şöyle gözlemledim en pahalı server xigenon fakat en kaliteli server da o. beramusta elle tutulacak bişey olmasada dc olayları daha fazla oluyor ve lag daha fazla ben öyle gözlemledim ancak sizin görüşlerinizi bilemem tabi bu bu arada bu bie dileniştir başlığına bakarsanız sevinirim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

dc=dupe

dc demek dupe demek

dupe demek dc demek

beramus demek duperamus demek :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

euheueh her yer chest olurdu artık :)[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...