Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.5 aylık

asas

Öne çıkan mesajlar

Yaklasık 3.5 aydır klasık gıtar egıtımı alıyorum ve calmaya calısıyorum..Ozellıkle son 20 gunde falan hergun gunde 3 4 saat falan calısıyorum kursta hocamın verdıge parcalara vede kendı netten buldugum bazı metal gruplarının sarkılarının klasık bolumlerıne..Su ana kadar change of seasonunun klasık bolumu home da aynı sekılde ,sanıtarıum(studyoya bır kere gıttım ordada bu parcayı denedık 2 dksını calabıldık)..Bunun dısında ıste ın flames paller ander visa yı caldım ..Ben sımdı klasık olan parcalar ıstıyorum metal gruplarınında olabılır tabı ama genelde klasık guzel benı gelıstırebılecek parcalar ha bu arada barelere yenı gectım yanı 1 hafta falna oldu ya kısacası benı teknık yonden gelıstırıcek gıtarı daha iyi calmamı saglıycak bareli mareli tabi benım calabılıeceghım sevıyede klasık falan parcalar onerin pls :)

[Bu mesaj asas tarafından 13 Ekim 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cleglaw-, 13 Ekim 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
hmm bende gitar a gidiyorum 3-4 aydır ama ben daha ilk haftada bareleri görmüştüm?
belkide klasik gitar deildir seninki.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asas, 13 Ekim 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
yaw bu arada benım gıtar proya bişi oldu hep birince olcu calıo duruo nerden devam edıcegını bı bulamadım gitti ha
tepede play olayı yeşil butonun sağında küçük bi ok var onun altından seçiceksin nereyi çalmasını istediini herşeyi çal, tek bu baru çal gibi seçenekler var.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

Nothing else matters iyi eğitir.[signature][hline][b]Love is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girls destination 2 increase the population of the worlds generation...did you understand my explanation or do you need a demonstration??[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...