Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce TOp 10

AeneisF

Öne çıkan mesajlar

Oyunu iyi onayan birisi olduğu zaman ilk başlarda sürekli "program kullanıyor" damgasını yapıştırıyoruz. Yani adamın bu oyunu iyi oynuyo olma olasılığını düşünmüyosunuz.

Neyse konuya dönersek de oyunun top 10 listesinde birinci sırayı bobert alır. Level ına orantılı olarak söylüyorum. Ver adamın yanına bi tane debuffer, trrrt trrrrrrttttt diye kessin :S[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 11 Ekim 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
olarak çıktılar karşımıza duwolf a 1 günde 75 lvl yazıldı adını ilk defa duyduğum kendini ilk defa gördüğüm arka kapıda 30 u mage aralıksız nova :S bu kadar edit bu kadar yalaka adam varken bir sonuca ulaşmak gerçekten zor

Duwolf zaten gm kasma bu kadar gm in oyun oynadığı serverdan ne hayır gelir Bakınız redbaron duwolfu 5 kere kesti ertesi gün ban +itemleri silindi sux[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
ares:LadyBlood
diez:BigBeaR
ixigenon:LooK_BacK-SinnerS-WhoWillDie-DieForU
Beramus:dumi
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 12 Ekim 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
forazzi öle bi diyosunki bu admaların yaptıgını bilmeyen varmı ?? Tam adamlarından bahsediyorsun yani sende...
kasmpatı, sen nası emin olabiliosun adamların hile yaptığından asıl onu anlamadım ben..Ben adamlarla oynadığım için biraz samimi olduğum için biliorum da bu adamlar ne yapmış ben bilmiorum ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...