Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce TOp 10

AeneisF

Öne çıkan mesajlar

ayrı dallarda olarakmı sordun soruyu bilmiorum
assassin için ojeem(hernekadar cz de rakibimde olsa) teketek dalıp kırmızılarımız yandıı halde karşımda dikilebilior.town scid vs atmıoruz oyunculuk budur
warrior clasmanı jarimas_gr RedBull aynı şekilde adil centilmen savaşıorlar.
archer winson saglam
priestte tank olarak deathkiss
Bp olarak hitmebaby
tank bp olarak tek olduğum için dogal olarak ben ;)
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi kosp kullananlar desen daha iyi
orclardaki assasinlerin %90 ı kullanıo ben herhangi bir büyü kullanmak istediğimde her tuşa bastığımda fizzle oluyo ve saniye 1 değil saneye 10 kere basıyorum bu tuşa ama hepsinde damage görüyorum sadece nycris te değil çoğu assasin de böyle[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 86xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Diezden bahseden olmamış sanırım
rebelde20 (en güzel pk yapan warrior)
Pyro (bence serverin en iyi oynayan magesi)
411 (güzel kombolar kullanan ve serverin en iyi assasini)
GhostFace(411 den geri kalır hiçbirşeyi yok)
Hugobv21 ve piresti ZrIpZ ( gerçekden çok iyi bir takım olarak al aşağı edemedikleri adam yok)

[Bu mesaj Calamity tarafından 11 Ekim 2005 10:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kaç tane server var herkes herkesi tanımıyor 1. madde
2.si ne gelince hemen hemen hepsi hack kullanıyor
3.cüsü kullanmayan 5-6 kişi varsa çok sağlam onlardanda
3-4 ü dupe yapıyor bu şekilde sağlıklı bir sonuca ulaşamayız
oyunda herkes hackten 9999 günlük ban yerken offical siteye videoları koyulan hack yaptığı kanıtlanan bazı adamları gm 3 gün gibi komik bir süre banladı biliyoruz ki her zaman ban yersen 1 haftada olsa açılması için uğraştırırlar bu kişiler için sorun olmadı 3. günün sonunda eskisinden çok daha sağlam olarak çıktılar karşımıza duwolf a 1 günde 75 lvl yazıldı adını ilk defa duyduğum kendini ilk defa gördüğüm bir çok kişi var czde adam scream vuruyor yada shadow hunter(inanılmaz)hergün yenileri katılıyor aralarına czde kendi base imizin etrafından dışarıya çıkamadığım günler oluyor 50 kişi ön kapıda 50 kişi arka kapıda 30 u mage aralıksız nova :S bu kadar edit bu kadar yalaka adam varken bir sonuca ulaşmak gerçekten zor[signature][hline]baddal al şu madalyayı bitsin bu çile!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 11 Ekim 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
KOSP cz de çalışmaz..

NYchris in savunması KOSP cz de çalışmaz külahıma anlatsınlar.
Dün :kondes: banlandı aresde mage di sanırım kafamıza yağdırıyordu novaları KOSP dan banlandı.[signature][hline]Birşeyler yanlış sanki... Ben küçük bir göl değil ben artık okyanusum.Ben artık ben değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece kosp değil başka bir şeylerde kullandıkları kesin... kosp yasaklansa bile bu sefer başka bir program çıkacak karşımıza... illegalitenin sonu gelmeyecek hiç bir zaman.. bunu sonunu sadece yaptırım çözümler... sen yaptırım yapmazsan server legallikten çıkar illegal olur biter...[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

anonym1ty die bi eleman var kesinlikle küçümsemeyin süper.eğer latyz de kosp vs bişi deilse oda çok ii 0000 ın üstün karakteri yüzünden o kadar ii.dblue bu adamda süper combocu eskilerdende darkness assasian harici benı ilgilendirmez zati bu sölediklerim bence .. =)[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 11 Ekim 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
anonym1ty die bi eleman var kesinlikle küçümsemeyin süper.eğer latyz de kosp vs bişi deilse oda çok ii 0000 ın üstün karakteri yüzünden o kadar ii.dblue bu adamda süper combocu eskilerdende darkness assasian harici benı ilgilendirmez zati bu sölediklerim bence .. =)

ben Fear yaw sen hala o latyz e ii diorsun adamla 1v1 10 dk kapisdik alamadi beni ben o charla informalityle 5 dk bile kapisamiordum..latyz inan bana noob..

Kazuyax=latyz kazuyaxla orc spotlarda kapismisdik..

[Bu mesaj Warum tarafından 11 Ekim 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi ben o adamla kapıstıgımda canı inmedi.inan bende ii combo yaparım iddia m da vardı eski beramus oyuncuları tanır benı ares te offline die bi char la oynuodum 0000 la ilk kapısmamda aldım ama baskası oynuomus sonradan öğrendim.latyz le kapıstıgımda yakamadım bile adamı hareket edemiyeceğim kadar combo yaptı adam bana o zmn kosp tur ne diyeyim[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Sosyal ağlarda paylaş

valaa ben onla dalasdim orc base giderken noob sun felan dedim..bana kser diodu..gel kapisak dedi bana..bende git Nychris le kapis felan dedim..aramizda 4 lvl felan var diince..bekle Kazuyaxla gelcem dedi..ben item olarak ondan biraz daha iidim..ancak ikimizdede +8 dual vardi..10dk felan kapisdik orc spotlarda alamadi..bence sen ondan daha ii oynuorsun..ki ben 15 gün kdar combo bilgimle öle kafa tuttum..o adam yillardir combo yapio....

neyse 1 2 ay sonra sahalara orc oolarak döncem bakim humanlardan cidden ii kim oynuo ozaman anlarim..!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...