Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

My Dying Bride

realdarkbeck

Öne çıkan mesajlar

1) Roads
2) For My Fallen Angel
3) A Kiss To Remember[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 12 Ekim 2005 13:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

from darkest skies ve de wreckage of my flesh. kulağım ağrıdı bir zaman tanımıştım bu grubu. nasıl mı? günlerden birgün kulağım ağrıyodu ben böyle hafif hafif sallanınca acısı azalıyomuş gibi bi hisse kapıldım(evet, lol) açtım müziğimi başladım headbang'e. sonra hastaneye kaldırdılar beni acıdan bayılıyodum :D(iltihap mı ne varmış) sonra mdb dinlemeye başladım hastalığım süresince kafa sallamaya gerek olmuyo diye :-)[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

She is the dark
a kiss to remember
the cry of mankind
sear me III
the fever.

of of of. :'([signature][hline]Silent dance with death...
Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Penthesilea, 31 Ağustos 2005 02:23 tarihinde Dela hakkında demiş ki:
Adami cidden kaybettik, eskiden clubberdi, simdi Sabanci'nin delisi oldu
Penthesilea, 02 Eylül 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Oha 1.97lik kiz ya zergdir ya troll
Sosyal ağlarda paylaş

Scarlet Garden, Catherine Blake tavsiye ederim. tabi son albumunde bu 2 sarki yani Songs of Darkness, Words of Light. the dreadful hours, black heart romance, the raven and the rose.. yane daha sayabilirim bunnar ozzzzzellikle kacmaz ;)[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en guzel sarkı dıe bısey olmaz bence adamlar 1 albumde 1 sarkı yapmıorlar her sarkı farklı havada yanı mesela ben black vougeyı severım bırı a kiss i sever yanı böle bişey olmaz ama bence butun sarkıları super hepsını dınlemedım ama dınledıgım butun hepsı guzel she is dark pek sevmemıstım ama son zamanlarda baya bı estırıor[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

ya yemin ederim bazi sitelerde album kritiklerini okuorum songs of darkness words of light albumunun.. adamlar yerin dibine batirior ama ben cok begendim yane super olmus desem yeri. tabi the dreadful hours ve 34.788%... complete kadar olmayabilir ama guzel yinede :)[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hardter, 13 Ekim 2005 04:19 tarihinde demiş ki:
aslında en guzel sarkı dıe bısey olmaz bence adamlar 1 albumde 1 sarkı yapmıorlar her sarkı farklı havada yanı mesela ben black vougeyı severım bırı a kiss i sever yanı böle bişey olmaz ama bence butun sarkıları super hepsını dınlemedım ama dınledıgım butun hepsı guzel she is dark pek sevmemıstım ama son zamanlarda baya bı estırıor

tamam bunu biz de biliyoruz.. herkes şahsi düşüncesini yazıo zaten.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
realdarkbeck, 13 Ekim 2005 18:27 tarihinde demiş ki:
bence keman müthiş oluyor.. ama.. :(

[Bu mesaj realdarkbeck tarafından 13 Ekim 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]

ama martin gruptan ayrıldıktan sonra havasını yitirdi...

grup elemanlarınında çoğunun en sevdii albüm olan dreadful hours benmde en favori albümüm..
+ two winters only[signature][hline]You cannot kill what you did not create
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...