Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merchant

DioNea

Öne çıkan mesajlar

Tezgah açıyosun ya abi hani mal satmak için, senin tezgah açıkken mesela bi ash kngiht gelse sana vurur mu vurmaz mı onu tartışıyoz. deneyelim diyorum ses yok :-P

edit: kırk kişi birden açıklamışız :D[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!

[Bu mesaj Eternalus tarafından 12 Ekim 2005 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 12 Ekim 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
Tezgah açıyosun ya abi hani mal satmak için, senin tezgah açıkken mesela bi ash kngiht gelse sana vurur mu vurmaz mı onu tartışıyoz. deneyelim diyorum ses yok :-P

edit: kırk kişi birden açıklamışız :D

Attack alırsın tabii
ama diyelim buffy gibi bir priest var partyde korkma merc açmadanda yatarsın :D[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 12 Ekim 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
said:
Eternalus, 12 Ekim 2005 22:34 tarihinde demiş ki:

edit: kırk kişi birden açıklamışız :D

Attack alırsın tabii
ama diyelim buffy gibi bir priest var partyde korkma merc açmadanda yatarsın :D

abicim biz de insanız sonuçta insan afk olur arada bi di mi yani? bi an dalarsın uzaklara mesela. bi bakmışsın party chatten biri küfrediyo :D[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

KO da eslant gate de merchant acmisdim pc acik cafeyi duzenliordum fln biraz disari cikdim toplam 30 45 dk arasinda bi yaratik adini unuttum gelmis 15 13 dmg ile oldurmus beni =) merchant acikken =) Press Ok :)[signature][hline]Name: ::OverSouL::
clan: Knights
Server : Ares
Lvl: 61
np: 6xxx
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...