Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delirium Ve Saruman

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bu iki arkadas bu siteye üyemi ilk önce onu sorayim ?? bu iki arkadas her ne hacetse tek baslarına 1snde atross kesiorlar. ve her ne hacetse 10 kişi dalmasına ragmen ki bunların içinde 3 bloodu 2si bp biri ::Batman:: ve diğer 60+ lar dalıor. ama ne hacetse canının milimi gidiyor ve bir saniye gecmeden fullenior. adam ne kjullanıorsa yere oturuor herkes dalıor ama canı hep full. bu nasıl oluyor ?? yeni bi bug mu ?? ya zaten batmanın teke tekte alması lazım bide 2 bp ki blooda ise kesinlikle 62+ judlar acık ve itemleri saglam. batman ve bisürrü kişi. ama nasıl böyle olabilir?? atrossa tek atıs? diezde humanlar. bilginizze.[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Assasian
Level: 5x
Clan: InTouCHaBI3
Server: Diez
Np:1.xxx

Name: Kicken
Nation: Rogue/Human
Job: Archery
Level: 4x
Clan: ---
Server: Ares
Np:1xx
Sosyal ağlarda paylaş

evet batman çok saglam adam. ya full_sry harbiden baya ii bence. tek vurus alıordu eskiden beni buffsızken 1400 canım vardı. ama artık alamıor :D saruman ile delirium bug kullanıorlar banlancaklar bence ... hele batmana karsı koyamaları.[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Assasian
Level: 5x
Clan: InTouCHaBI3
Server: Diez
Np:1.xxx

Name: Kicken
Nation: Rogue/Human
Job: Archery
Level: 4x
Clan: ---
Server: Ares
Np:1xx
Sosyal ağlarda paylaş

delirium konusunda haklısınız onda kesinlikle bi anormallik var gözümle gördüm de buff yememiş mage priest ve SİNe birer tane vurduki öle yatırdığı adamlar ezük mezükde değildi... BATMAN konusuna gelirisek bundan 2 ay önce daha 67 veya 68 levelken batman le 1 vs 1 yapardık rahatlıkla hemde (62 levelim) ve 1 o kırmızı verdiriyorsa bana bi ben ona diye devam ediyordu ancak adam 70 olunca sanki töbe haşa gökten birşey geldi buna bi anda bu kadarmı bi char hayvani olur!!! dün orc DM yi 3 kişi bi SİN bi normal priest ve ben gitti ziyaret ettik bi baktık :batman: ve gatubela neyse gatubelayı kestik daha sonra batman kestik ancak ani bi saldırı olduğu için bu işin çok kolay olduğunu sandık bi daha gitti k bu kez ise gatubela ölmesine rağmen benim priest ve sin arkadaşlarım öldü teke tekde towna kendimi zor attım valla bi char 3 level artarak bu kadar nasıl hayvani olabilir vurduğu skill attackları aynen şöle 625 325 225 gibi bu acaba howling swordmu oluyor acaba normalde r skill olur ancak burda bi de arada skilin yarısı kadar nerdeyse attack var benim vuruğum ise en fazla 505 ona sanırım ıtemde sağlam dizmiş ve 70 de ki % 15 gelince ciddi beter olmuş artık teke tek yapmak sadece ölüm demek maalesef bu gerçeğe inanmak lazım... ancak rebeldenin ölmesi konusunda birşey sölüyeyim bu rebeldenin aptallığındandır desem ayıp etmem sanırım sonuçta rebelde 70+ yani 70 den fazla bile onun level (nerde kastığını daha şahit olmadım ama...) eğerki geberiyorsa batmana rebelde 20 yalandan 70+ olmuş demektir... herkese iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu siz neden bahsediyosunuz lvl 61 im paper assasinim 255 + (112) dex var dual +7 miraga var dün bi prieste 25 hp vurdum " R " ile spike denedim 113 vurdum çıldırdım resmen adamın canı oynamıyor ne yapsam vuramıyorum. Bu ne iştir ya en kral warrior a en az 600 vuran char 113 vuruyo adama. 2. combomu denedim bu seferde 120 küsür vurdu spike la . Acil bu oyunda geniş bi araştırma gerekiyor. Oyunun b.k u çıktı resmen.
Gece xp kasıyoruz. Parti lideriyim, lvl 52 bi assasin aldım partiye adam full chitin shell +8 dual shard vardı.
Lanet olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...