Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chargeback ban sebebi ?

zeger

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar bundan 2 hafta once diez serverında ban yedim characterimin lvl ı 61 priest cok emek harcadım. Ama beni en cok rahatsız eden olay neden banlandıgımı bir türlü kavrayamamıs olmam kesinlikle macro, dube, ks, kufur vs... gibi olaylara karısmadım. Bu konuda bilgisi olan arkadasalar var lütfen bana mesaj atsınlar ilginiz icin simdiden tesekkurler..
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartı ile ilgili olabilir ama premium aldıktan sonra bu paranın bankadan cekildigini biliyorum ayrıca premiumun bitmesine 1 gun kala ban yedim diyelimki para bankadan cekilemedi bunu 1 ay sonramı fark ettiler. Para gitmedi diyorlarsa extremde gittigine dağir kayıt var anlamadım bir türlü bu olayı...
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...